Блог компанії Gross

RAID-масив (redundant array of independent disks) — це складна система, тому при неправильному поводженні у разі збою, ви можете зробити ваші дані недоступними або, гірше того, унеможливити відновлення даних з RAID взагалі.

Деталі

Хоч зараз більшість даних й зберігається на жорстких дисках чи флешках, звичайні DVD та CD все ще мають попит: дитячі спогади, весілля, випускний тощо. Отож, якщо ваш диск не працює, як можна відновити дані на CD/DVD самостійно?

Деталі

Це, напевно, ТОП1 запитання після відновлення: hdd чи ssd, зовнішній чи внутрішній, WD/Seagate/Toshiba/Hitachi??
Отож, розпочнемо:

Деталі

Перш за все, слід розуміти, що диск у будь-якому випадку буде видавати якісь звуки і це є нормально, наприклад, при вмиканні чи перезавантаженні. Проте бувають випадки, які свідчать, що слід робити резервне копіювання чим швидше, оскільки життя вашого жорсткого диску добігає до кінця.

Деталі

Несправності жорсткого диску можна розділити на декілька типів:

- Стукіт, клацання, скрегіт та інші звуки — жорсткі диски можуть видавати різні звуки після фізичного пошкодження. Клацання є найпоширенішим симптомом несправного диску.

Деталі

Збої жорсткого диска ніколи не відбувається вчасно, особливо під час підготовки до сесії або в останню хвилину до важливої презентації.

Деталі

Існує 6 основних причин чому жорсткий диск не визначається в BIOS:

Деталі

Практично в кожному телефоні сьогодні використовується технологія модуля ідентифікації абонента, іншими словами - SIM-карта. Цей модуль зберігає в собі ключі для аутентифікації абонентів в мережі та встановлення їх зв'язку з сервером. Давайте разом розберемося в тому, що це таке.

Деталі

До Лабораторії відновлення даних «Gross» клієнтом наданий мобільний телефон «Fly IQ456» (Ілюстрація 1). Клієнтом вказано інформацію, яку необхідно відновити: файли зображень, відеофайли, контакти, історія обміну миттєвими повідомленнями через додаток «Viber».

Деталі

На теперішній час люди стали багато часу проводити з мобільними пристроями (смартфони, планшети) для розваги, перегляду фільмів, фотографій, читання книг, редагування робочих документів.

Деталі

Несправності через природне старіння жорстких дисків

Навіть якщо дотримуватись всіх правил експлуатації жорстких дисків, все рівно в них буде відбуватися процес природного старіння.

Деталі

USB-flash drive (флешка) являється дуже зручним пристроєм для зберігання і перенесення даних.

Деталі

Втрата даних на телефоні схожа на кінець світу. Іноді ви втрачаєте доступ до даних iPhone чи Android випадково - він падає у воду або хтось його викрадає.

Деталі

Від компетентних органів (у відповідності до діючого законодавства, деталі щодо замовника та обставин справи не розголошуються) надійшла заявка на зняття даних з мобільного телефону «Nokia Lumia 520». Доступ до вмісту накопичувача пристрою захищений з допомогою графічного паролю.

Деталі

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top