Блог компанії Gross

HDD

Це, напевно, ТОП1 запитання після відновлення: hdd чи ssd, зовнішній чи внутрішній, WD/Seagate/Toshiba/Hitachi?? Отож, розпочнемо:
Деталі
Перш за все, слід розуміти, що диск у будь-якому випадку буде видавати якісь звуки і це є нормально, наприклад, при вмиканні чи перезавантаженні. Проте бувають випадки, які свідчать, що слід робити резервне копіювання чим швидше, оскільки життя вашого жорсткого диску добігає до кінця.
Деталі
Несправності жорсткого диску можна розділити на декілька типів: - Стукіт, клацання, скрегіт та інші звуки — жорсткі диски можуть видавати різні звуки після фізичного пошкодження. Клацання є найпоширенішим симптомом несправного диску.
Деталі
Збої жорсткого диска ніколи не відбувається вчасно, особливо під час підготовки до сесії або в останню хвилину до важливої презентації.
Деталі
Існує 6 основних причин чому жорсткий диск не визначається в BIOS:
Деталі
Несправності через природне старіння жорстких дисків Навіть якщо дотримуватись всіх правил експлуатації жорстких дисків, все рівно в них буде відбуватися процес природного старіння.
Деталі
До лабораторії надійшов жорсткий диск Western Digital (WD). Зі слів клієнта накопичувач використовувався для зберігання даних у корпусі настільного накопичувача WD elements сумісний з інтерфейсом USB.
Деталі
Якщо ви хочете придбати новий ноутбук, збільшити обсяг пам'яті чи просто мати надійний зовнішній диск, дуже важливо знати, на що звертати свою увагу.
Деталі

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top