Жорсткий диск не визначається в системі (BIOS)

 • Дата 24/03/2021

Існує 6 основних причин чому жорсткий диск не визначається в BIOS:

 1. Драйвери Serial ATA не інстальовані належним чином
 2. Диск не підключений до BIOS
 3. Несправний кабель для передачі даних
 4. Диск не крутиться (не запускається)
 5. Неправильні налаштування перемички на диску

  Options jumper block

 6. Несправний жорсткий диск
  В нормі жорсткий диск має визначитись в BIOS під своїм ім’ям та зі своїм штатним розміром. У інших випадках, якщо диск не визначається системою — це свідчить про пошкодження мікропрограми, процесор зависає через збій при читанні інформації зі службової зони диску. Вміст службових секторів міг постраждати як і через випадковий збій чи некоректне оновлення, так і через появу бедів (bad-блоків) в цій області. Є декілька основних проявів, що більш детально підкажуть причину проблеми:
  • - жорсткий диск не виходить в стан готовності, не реагує на команди та взагалі не визначається у BIOS — помилки на рівні будь-яких блоків мікропрограми;
  • - жорсткий диск виходить в готовність, проте повідомляє BIOS невірний ідентифікатор, який складається з безлічі різних символів та/або вказує свій об’єм неправильно — тут основна підозра падає на паспорт накопичувача (компонент STUFF).

Відновити дані, коли жорсткий диск не визначається в BIOS, можливо. Для цього в нашій лабораторії Gross проводиться діагностика (яка є безкоштовною), визначається причина несправності (потрібне розбирання диску та його ремонт для відновлення інформації чи не потрібне), оголошується вартість та проводиться безпосередньо відновлення даних з жорсткого диска. У разі успішного відновлення, потрібно надати справний накопичувач, куди можна записати відновлені дані.

Read 303 times

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100
  063 717 68 84

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top