Відновлення даних після самостійних невдалих спроб

  • Дата 27/10/2021

Почастішали звернення щодо відновлення інформації після форматування, особливо коли клієнти приносять накопичувач після сервісів, що не спеціалізуються на відновленні даних або ж після самостійних спроб відновлення.

Як наслідок, найбільш поширеною помилкою є випадок, коли відновлену інформацію без перевірки на цілісність записують на той самий накопичувач з якого відновлювали. В результаті цього, файли, які підлягали відновленню, знищені, оскільки вони вже перезаписані неперевіреними на цілісність файлами ― в більшості випадках «сміттям», яке непридатне для подальшого використання.

Отож, коротенько про методику відновлення даних:

  1. З накопичувача, з якого потрібно відновити дані, створюється копія (надалі з цією копією проводяться усі необхідні роботи, а не з самим накопичувачем!). При можливості, уточнюються деталі щодо даних: час, дата створення, формат тощо, оскільки не у всіх випадках структура зберігається у тому вигляді, в якому клієнт її бачив востаннє.
  2. Проводяться роботи з відновлення файлів, отриманий результат оброблюється, а саме: фільтруються дані, які відповідають критеріям, вказаними клієнтом. Відповідним програмним забезпеченням перевіряється цілісність даних (пошкоджені файли відфільтровуються, цілі ― залишаються).
  3. Надаємо клієнту результат для попереднього перегляду, після підтвердження дані записуються на інший накопичувач. В жодному разі інформація не записується на початковий накопичувач!
Read 208 times Last modified on Середа, 27 жовтня 2021 20:09

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100
    063 717 68 84

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top