Як відновити файли з мобільних телефонів?

  • Дата 17/06/2017

На теперішній час люди стали багато часу проводити з мобільними пристроями (смартфони, планшети) для розваги, перегляду фільмів, фотографій, читання книг, редагування робочих документів.

Якщо Ви довгий час користуєтесь однією телефонною карткою - на ній зберігається безліч важливих контактів. Проте, працювати на мобільних пристроях не так зручно, як на ПК, і тому легше випадково видалити важливі файли. Рекомендуємо періодично робити копії всіх важливих документів та контактів, наприклад на Google Disk. Але що ж робити, якщо ви цього не зробили? Не варто панікувати. Вам знадобиться термінове відновлення даних!
Якщо Ви випадково видалили файли (відео, фото) з телефона Android чи планшета а для Вас вони були цінніші, ніж сам мобільний пристрій, - можете не турбуватись! Експерти Лабораторії відновлення даних Gross допоможуть відновити всю важливу інформацію! Відновлення видалених файлів на Андроїд та відновлення видалених контактів з телефону – наша основна спеціалізація. Ми володіємо спеціалізованим програмним та апаратним забезпеченням для швидкого і якісного відновлення втраченої інформації з цифрових носіїв. Відновлюємо втрачені дані у таких випадках:

- випадкове видалення файлів з картки мобільного телефону;

- форматування картки мобільного телефону;

- апаратне та програмне пошкодження телефону;

- зараження вірусами;

- пошкодження файлової системи;

- фізичне ушкодження телефону (залили водою, розбили, замкнули, перегріли, заводські дефекти);

- ін.

Також ми допоможемо відновити переписку в Viber чи WhatsApp та інших соціальних мережах.

Наполегливо рекомендуємо – не намагайтесь самостійно, за допомогою безкоштовних програм, відновити втрачену інформацію! Це може призвести до безповоротної втрати важливих файлів і навіть наші експерти не зможуть допомогти Вам!

Read 1582 times Last modified on Вівторок, 13 квітня 2021 16:57

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100
    063 717 68 84

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top