Як відновити дані з флешки?

  • Дата 16/07/2017

USB-flash drive (флешка) являється дуже зручним пристроєм для зберігання і перенесення даних.

Але хоч вони і надійніші за вінчестери, дискети і компакт-диски, все одно бувають збої в Їхній роботі – програмні та апаратні. В цій статті ми розглянемо чи можна відновити дані в кожному конкретному випадку.

У разі проблем з флешкою найчастіше можуть виникнути повідомлення:

1. „Запис заборонений” Найпростіший і безпечний для Вашої інформації. Скопіюйте всі свої дані в надійне місце і відформатуйте флешку утилітами по відновленню флешок (всі виробники флешок на своїх сайтах мають софт для конкретної моделі) або ж скористайтесь засобами Windows (хоча це не завжди допомагає).

2. „Диск не відформатований” Це складніший випадок, хоча скоріше всього Ваші дані ще можна буде відновити. Якщо з’явиться повідомлення „Диск не відформатований. Відформатувати його?” – в жодному разі не форматуйте флешку! Ви можете відформатувати лише у разі, якщо флешка порожня. Скоріше всього злетіла файлова система і дані ще можна відновити. Подивіться властивості флешки у Провіднику – її розмір буде дорівнювати нулю, а файлова система буде RAW (замість FAT32 чи NTFS). В такому випадку – зверніться до експертів Gross для професійного відновлення файлів з флешки. Якщо флешка не визначається в програмах відновлення даних можливо відбувся апаратний збій контролера, чи несправна мікросхема пам’яті.

3. „Вставте диск в дисковод”. Найскладніший випадок, коли флешка визначається системою, але пам’ять недоступна. Тоді Windows видає повідомленні „Вставте диск в привід”, що вводить користувача в ступор. Існує безліч варіантів цієї проблеми.

4. Система взагалі не бачить флешку.

Шанси на самостійне відновлення даних рівні 0. У разі, якщо файли на флешці для Вас дуже важливі – несіть її до нас, тоді у Вас буде багато шансів на відновлення.

Програми по відновленню роботи флешок здійснюють низькорівневе форматування пам’яті, після чого відновлення інформації будь-якими способами стає неможливим!

Тому Ви не зможете більше користуватись своєю флешкою і Вам треба буде забути про файли, що зберігаються на ній. Ще раз прочитайте інформацію виділену червоним кольором і добре обдумайте свої подальші дії! Зверніться до експертів Gross!

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100
    063 717 68 84

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top