Клієнт випадково форматував флешку, потрібні дані спробував відновити самостійно без відповідних навичок. Ним було відновлено деякі відео, проте вони не відтворювалися. Слід звернути увагу на те, що відновлення відеофайлів має свою специфіку, тому потребує спеціальних знань та досвіду. Також багато залежить від пристрою, яким створювалось відео, оскільки кожен виробник має свій формат, що відображається на структурі даних, тобто є випадки, що структура даних відеофайлу може відрізнятися від загальноприйнятих стандартів (*.avi, *.mp4, *.mpeg). Тому програми, як платні так і безкоштовні, не завжди відновлюють такі формати або відновлюють некоректно, як результат - відео не відтворюється.
В нашому випадку формат відео hd та швидкість 25 к/с ускладнило процес відновлення. Клієнтом ставилась умова: відновити відео в такій же якості та з такою ж швидкістю кадрів, як було створено.
Спеціалістами лабораторії було створено зразок файлу пристрою клієнта, вивчено структуру даних, та лише після цього приступили безпосередньо до їх пошуку. В результаті, на накопичувачі було виявлено необхідні структури даних. Маючи зразок, спеціалісти експортували дані у “сирому” вигляді. Після цього приступили до роботи безпосередньо зі структурами даних, додали необхідні метадані, створюючи таким чином цілісний файл з відеозаписом для його подальшого відтворення з використанням штатних програм ОС. У результаті, спеціалістом було досягнуто мети, поставленої клієнтом.