Відновлення даних з Viber

До лабораторії відновлення даних Gross надійшов кейс - відновити видалені чати користувача з певними абонентами, які були створені в месенджері Viber.

Відомо, що користувач видалив необхідні чати, переписка штатними інструментами мобільного телефону для перегляду не доступна.
В результаті аналізу файлів месенджера було з’ясовано, що у файлі бази даних Viber.db містяться записи видалених текстових повідомлень з необхідними абонентами.12

Слід зазначити, що при видаленні повідомлень у базі даних створюється відмітка про те, що місце, де було записане попереднє повідомлення, може використовуватись для запису нових даних. Тобто, видалене повідомлення зберігається до моменту, доки база даних не розподілить нові дані у відмічене місце. 
Спеціалістом GrossLab було вивчено структуру файлу бази даних та з’ясовані значення, які використовуються базою даних для відміток видалених повідомлень. На основі вихідних даних, здобутих під час дослідження, програмістом лабораторії було створено програму за допомогою якої відновлено видалені чати у додатку Viber.
Результатом виявилось близько 900 повідомлень. 3

Read 1589 times Last modified on Вівторок, 02 квітня 2019 14:51

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф.319

  • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top