e-Discovery - пошук та збір електронних даних (доказів)

ediscovery

eDiscovery (в перекладі з анл. - електронне відкриття) – напрямок, який в інформаційних технологіях покликаний допомогти юристам та широко застосовується в юриспруденції країн Європи та США.

eDiscovery застосовується у судових процесах та передбачає залучення спеціаліста (особи, яка має спеціальні знання в галузі Інформаційних технологій), експерта для приведення у доступний учасникам процесу для читання вигляд даних, які зберігаються у цифровому вигляді на відповідних накопичувачах, стільникових телефонах, планшетах, і може бути використана як доказ. Вперше, як окрема галузь згадується в США у 2006 році.

eDiscovery доцільно використовувати у випадках, коли інформація збережена у доступному вигляді, необхідності у відновленні даних, дешифруванні не має. В інших випадках, доцільніше проводити комп’ютерно-технічне дослідження.

Що є об’єктом eDiscovery?

Прикладами типу даних, включених в електронне відкриття, є обробка тексту документів, електронні таблиці, електронна пошта, бази даних, файли CAD/CAM, веб-сайти, історія миттєвого обміну повідомленнями, обмін текстовими повідомленнями, переговори чат-кімнат, системи голосової пошти, і будь-які інші типи даних, які можуть бути відповідним доказом у судовому процесі. Також, можуть бути включені в електронне відкриття необроблені дані, які аналітики чи судові експерти, за зверненням адвоката, можуть отримати і зібрати для подальшого аналізу під час комп’ютерно-технічних досліджень. Це можуть бути наступні дані: збережені комп'ютером у тимчасових файлах, нерозподіленому просторі, комп'ютері та мережевих журналах операцій, кеші і тимчасових інтернет-файлах, або інших місцях, не очевидних для користувача.

Чим ми можемо допомогти?

В судових процесах, коли виникає необхідність у вилученні цифрових даних з стільникових пристроїв, планшетів, жорстких дисків, інших пристроїв чи накопичувачів:
 • - історії миттєвого обміну повідомленнями (skype, viber. інші)
 • - історії обміну текстовими повідомленнями;
 • - історії обміну електронними листами через web-mail сервіси
 • - переговори чат-кімнат, системи голосової пошти;
 • - електронних документів, 
 • - і будь-які інші типи даних, які можуть бути відповідним доказом у судовому процесі. 
Застосування ediscovery
Про результати вилучення та аналізу даних складається звіт. Цифрові дані, які є об’єктом дослідження, за бажанням сторони, яка звернулася, надаються в електронній формі чи на паперових носіях.
Для дослідження eDiscovery ми застосовуємо сучасні технології, методи та підходи.
Поділитись:

Останні новини

 • Проект No More Ransom заощадив жертвам вимагачів мільйони євро

  Проект No More Ransom заощадив жертвам вимагачів мільйони євро

  серп. 05, 2017

  Рік тому, в кінці липня 2016 року, був запущений сайт No More Ransom - спільна міжнародна ініціатива «Лабораторії Касперського», McAfee, Європолу та поліції Нідерландів, спрямована на боротьбу з троянцями-вимагачами.

 • Створення криміналістичного образу жорсткого диску

  Створення криміналістичного образу жорсткого диску

  серп. 30, 2017

  У випадках, коли комп'ютер стає об’єктом дослідження, важливого значення набуває необхідність дотримання суворого набору процедур (методик) для забезпечення належного (допустимого) збору, фіксації та зйому електронних доказів, які можуть міститися на ньому.

 • Використання банком blockchain як нової платформи транзакцій

  Використання банком blockchain як нової платформи транзакцій

  трав. 25, 2018

  Британський банк HSBC оголосив, що завершив першу в світі угоду торгового фінансування, використавши платформу блокчейн.

 • В Китаї скасують анонімність в Інтернеті

  В Китаї скасують анонімність в Інтернеті

  вер. 02, 2017

  Найбільший регулятор Інтернету в Китаї оголосив про новий набір правил. Вони змусять громадян публікувати коментарі, використовуючи їхні ідентифікатори в реальному часі на Інтернет-форумах та інших веб-платформах.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top