e-Discovery - пошук та збір електронних даних (доказів)

ediscovery

eDiscovery (в перекладі з анл. - електронне відкриття) – напрямок, який в інформаційних технологіях покликаний допомогти юристам та широко застосовується в юриспруденції країн Європи та США.

eDiscovery застосовується у судових процесах та передбачає залучення спеціаліста (особи, яка має спеціальні знання в галузі Інформаційних технологій), експерта для приведення у доступний учасникам процесу для читання вигляд даних, які зберігаються у цифровому вигляді на відповідних накопичувачах, стільникових телефонах, планшетах, і може бути використана як доказ. Вперше, як окрема галузь згадується в США у 2006 році.

eDiscovery доцільно використовувати у випадках, коли інформація збережена у доступному вигляді, необхідності у відновленні даних, дешифруванні не має. В інших випадках, доцільніше проводити комп’ютерно-технічне дослідження.

Що є об’єктом eDiscovery?

Прикладами типу даних, включених в електронне відкриття, є обробка тексту документів, електронні таблиці, електронна пошта, бази даних, файли CAD/CAM, веб-сайти, історія миттєвого обміну повідомленнями, обмін текстовими повідомленнями, переговори чат-кімнат, системи голосової пошти, і будь-які інші типи даних, які можуть бути відповідним доказом у судовому процесі. Також, можуть бути включені в електронне відкриття необроблені дані, які аналітики чи судові експерти, за зверненням адвоката, можуть отримати і зібрати для подальшого аналізу під час комп’ютерно-технічних досліджень. Це можуть бути наступні дані: збережені комп'ютером у тимчасових файлах, нерозподіленому просторі, комп'ютері та мережевих журналах операцій, кеші і тимчасових інтернет-файлах, або інших місцях, не очевидних для користувача.

Чим ми можемо допомогти?

В судових процесах, коли виникає необхідність у вилученні цифрових даних з стільникових пристроїв, планшетів, жорстких дисків, інших пристроїв чи накопичувачів:
 • - історії миттєвого обміну повідомленнями (skype, viber. інші)
 • - історії обміну текстовими повідомленнями;
 • - історії обміну електронними листами через web-mail сервіси
 • - переговори чат-кімнат, системи голосової пошти;
 • - електронних документів, 
 • - і будь-які інші типи даних, які можуть бути відповідним доказом у судовому процесі. 
Застосування ediscovery
Про результати вилучення та аналізу даних складається звіт. Цифрові дані, які є об’єктом дослідження, за бажанням сторони, яка звернулася, надаються в електронній формі чи на паперових носіях.
Для дослідження eDiscovery ми застосовуємо сучасні технології, методи та підходи.
Поділитись:

Останні новини

 • Огляд ІБ за період з 7 по 13 січня 2019 року

  Огляд ІБ за період з 7 по 13 січня 2019 року

  січ. 14, 2019

  Мисливці за цифровою валютою не відпочивають навіть у новорічні свята, активно продовжуючи атакувати криптобіржі.

 • Огляд новин за період з 15 по 21 жовтня

  Огляд новин за період з 15 по 21 жовтня

  жовт. 23, 2018

  Минулого тижня прем'єр-міністр Словаччини Петер Пеллегріні (Peter Pellegrini) повідомив про потужну кібератаку на Міністерство закордонних справ країни, в ході якої зловмисники спробували викрасти важливі дані та документи з мережі відомства.

 • Виявлено нове шкідливе ПЗ KeyPass

  Виявлено нове шкідливе ПЗ KeyPass

  серп. 14, 2018

  У мережі зафіксована нова шкідлива кампанія з поширення одного з варіантів здирницьких ПЗ STOP під назвою KeyPass. Про це повідомляє видання Bleeping Computer.

 • Гра, де Ви граєте як штучний інтелект з амнезією

  Гра, де Ви граєте як штучний інтелект з амнезією

  жовт. 20, 2017

  Трансфер - коротка розповідна гра від Abyssal Uncreations, присвячена штучному інтелекту. Беручи його роль після закінчення світу, потрібно з'ясувати, що сталося, і що буде далі.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф.319

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top