e-Discovery

ediscovery

eDiscovery (в перекладі з анл. - електронне відкриття) – напрямок, який в інформаційних технологіях покликаний допомогти юристам та широко застосовується в юриспруденції країн Європи та США.

eDiscovery застосовується у судових процесах та передбачає залучення спеціаліста (особи, яка має спеціальні знання в галузі Інформаційних технологій), експерта для приведення у доступний учасникам процесу для читання вигляд даних, які зберігаються у цифровому вигляді на відповідних накопичувачах, стільникових телефонах, планшетах, і може бути використана як доказ. Вперше, як окрема галузь згадується в США у 2006 році.

eDiscovery доцільно використовувати у випадках, коли інформація збережена у доступному вигляді, необхідності у відновленні даних, дешифруванні не має. В інших випадках, доцільніше проводити комп’ютерно-технічне дослідження.

Що є об’єктом eDiscovery?

Прикладами типу даних, включених в електронне відкриття, є обробка тексту документів, електронні таблиці, електронна пошта, бази даних, файли CAD/CAM, веб-сайти, історія миттєвого обміну повідомленнями, обмін текстовими повідомленнями, переговори чат-кімнат, системи голосової пошти, і будь-які інші типи даних, які можуть бути відповідним доказом у судовому процесі. Також, можуть бути включені в електронне відкриття необроблені дані, які аналітики чи судові експерти, за зверненням адвоката, можуть отримати і зібрати для подальшого аналізу під час комп’ютерно-технічних досліджень. Це можуть бути наступні дані: збережені комп'ютером у тимчасових файлах, нерозподіленому просторі, комп'ютері та мережевих журналах операцій, кеші і тимчасових інтернет-файлах, або інших місцях, не очевидних для користувача.

У яких випадках можна використовувати  eDiscovery

В судових процесах, коли виникає необхідність у вилученні цифрових даних з стільникових пристроїв, планшетів, жорстких дисків, інших пристроїв чи накопичувачів:
 • історії миттєвого обміну повідомленнями (skype, viber. інші)
 • історії обміну текстовими повідомленнями;
 • історії обміну електронними листами через web-mail сервіси
 • переговори чат-кімнат, системи голосової пошти;
 • електронних документів, 
 • і будь-які інші типи даних, які можуть бути відповідним доказом у судовому процесі. 
Застосування ediscovery
Про результати вилучення та аналізу даних складається звіт. Цифрові дані, які є об’єктом дослідження, за бажанням сторони, яка звернулася, надаються в електронній формі чи на паперових носіях.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Останні новини

 • Як відновити файли з мобільних телефонів?

  Як відновити файли з мобільних телефонів?

  черв. 17, 2017

  На теперішній час люди стали багато часу проводити з мобільними пристроями (смартфони, планшети) для розваги, перегляду фільмів, фотографій, читання книг, редагування робочих документів.

 • Вразливості в протоколі Bluetooth

  Вразливості в протоколі Bluetooth

  вер. 14, 2017

  Дослідники з безпеки нещодавно виявили 8 недоліків у протоколі Bluetooth, які впливають на більш ніж 5,3 мільярда пристроїв - від пристроїв Android, iOS, Windows і Linux до пристроїв Internet of things (IoT).

 • Viacom відкрила свої ключі безпеки

  Viacom відкрила свої ключі безпеки

  вер. 20, 2017

  Viacom - популярна медіа компанія, яка володіє Paramount Pictures, Comedy Central, MTV та сотнями інших об'єктів, відкрила свої ключі безпеки на небезпечному сервері Amazon S3.

 • Злочинці зливали готівку гравців ROBLOX

  Злочинці зливали готівку гравців ROBLOX

  серп. 09, 2017

  ROBLOX - популярна відеогра з більш ніж 178 мільйонами зареєстрованих облікових записів, яку використовували кібер-злочинці, щоб зібрати мільйони доларів від гравців.

Контакти

 • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

 • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top