Новини та статті в сфері ІТ

Кіберзлочинці поширюють підроблений інструмент для відновлення файлів, зашифрованих здирницьким ПЗ STOP Djvu. Безкоштовний дешифратор нібито розшифровує файли, але насправді шифрує їх повторно, ще більше погіршуючи ситуацію.

Практично в кожному телефоні сьогодні використовується технологія модуля ідентифікації абонента, іншими словами - SIM-карта. Цей модуль зберігає в собі ключі для аутентифікації абонентів в мережі та встановлення їх зв'язку з сервером. Давайте разом розберемося в тому, що це таке.

В рамках боротьби з поширенням коронавірусної інфекції уряд Катару зобов'язав громадян та мешканців країни встановити на свої мобільні пристрої спеціальний додаток для відстеження контактів із зараженими. Все б нічого, але додаток чомусь вимагає дозвіл на цілий ряд дій, ніяк не пов'язаних з дотриманням пандемії.

На полі кіберзагроз з'явився новий троян для власників Android, спрямований на атаки популярних месенджерів WhatsApp та Facebook Messenger.

Компанія Facebook реалізувала в додатку Messenger нову функцію, яка буде виявляти шахраїв під час бесіди.

Фінансова криміналістика - це сфера, яка поєднує в собі навички кримінальних розслідувань з навичками фінансового аудиту для виявлення злочинної фінансової діяльності, що здійснюється в організації або поза її межами.

Сторінка 1 із 25

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф. 238

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top