28 березня один з найбільших світових виробників авіаційної, космічної та військової техніки Boeing став жертвою кібератаки з використанням шкідливого ПЗ WannaCry, який вразив величезну кількість комп'ютерів по всьому світу ще 2017 року.

Минулого тижня сайт Міністерства оборони РФ піддався кібератакам під час проходження на ньому фінального голосування щодо назв новітніх вітчизняних озброєнь.

Зловмисники продовжують активно проводити потужні DDoS-атаки із застосуванням методу Memcrashed, який передбачає використання доступних в мережі серверів memcached.

У той час поки штучний інтелект має величезний потенціал, щоб змінити спосіб у який ми живемо та працюємо, є ризик, що нова технологія може бути легко використана злочинцями, терористами чи країнами з тоталітарним режимом.

Ситуація навколо хакерської атаки зимової Олімпіади-2018, що пройшла в південнокорейському Пхьончхані, набирає обертів.

Однією з найбільш гучних подій минулого тижня стало звинувачення Російської Федерації в організації літніх атак з впровадженням шкідливого ПЗ NotPetya, висунуте низкою країн.

У середу, 7 лютого, Міністерство юстиції США повідомило про припинення діяльності міжнародного кіберзлочинного угруповання, що здійснювало незаконну діяльність на організованому ними підпільному інтернет-майданчику Infraud.

Під час криміналістичних досліджень накопичувачів цифрової інформації спеціалісти “Науково-дослідницької Лабораторії цифрової криміналістики Гросс” (НДЛЦК “ГРОСС”) використовують спеціальне програмне забезпечення (ПЗ), яке призначене для пошуку та аналізу інформації.

Сторінка 1 із 11

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

  • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top