Походження терміна “форензіка”

Термін forensics походить від лат. foren, що дослівно означає “промова перед форумом”, тобто виступ перед судом. 

Останні два тижні виявилися досить неспокійними як для громадськості, так і для ІБ-експертів.

Кожен день ми чуємо про різні атаки, віруси, malware. Популярний блог Gizmodo попросив кілька експертів з інформаційної безпеки відокремити міфи від фактів, і ось що вони розповіли.

Провідна офшорна юридична фірма Appleby, клієнти якої державні та міжнародні корпорації, високопоставлені фізичні обличчя, виявила "інцидент безпеки даних", який може призвести до витоку приватної інформації про клієнтів.

Нове партнерство між компаніями Rolls-Royce та Google дозволить створити розумні та самостійні кораблі, завдяки сучасним алгоритмам машинного навчання.

Останнім часом всі гучні інциденти безпеки можна розділити на дві основні категорії - витоку даних банківських карт клієнтів готелів і ресторанів, та атаки «російських хакерів».

Трансфер - коротка розповідна гра від Abyssal Uncreations, присвячена штучному інтелекту. Беручи його роль після закінчення світу, потрібно з'ясувати, що сталося, і що буде далі.

Нарешті компанія Google запустила програму bounty bug для додатків Android у Google Play Store, закликаючи дослідників у галузі безпеки знайти та повідомляти про уразливості в додатках.

Сторінка 1 із 10

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

  • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top