Новини та статті в сфері ІТ

Фінансова криміналістика - це сфера, яка поєднує в собі навички кримінальних розслідувань з навичками фінансового аудиту для виявлення злочинної фінансової діяльності, що здійснюється в організації або поза її межами.

Однією з найцікавіших подій минулого тижня стало повідомлення про виявлення на порталі для розробників GitHub мережі облікових записів, які поширювали шкідливі версії офіційних бібліотек та додатків для Windows, Mac та Linux.

У РФ зафіксована масштабна шкідлива кампанія, спрямована на російські підприємства.

Electronic discovery (e-discovery) - процес, в ході якого збирається, зберігається та передається інформація в електронному форматі з метою її використання в суді в якості доказів.

Компанія Facebook планувала використовувати свій Android-додаток для відстежування місця розташування користувачів, а також дозволити рекламодавцям відображати політичну рекламу та запрошувати самотніх користувачів на сайти знайомств.

Минулого понеділка на одному з найбільших торгових майданчиків даркнета з'явився масив даних, що включає 617 млн ​​облікових записів, викрадених у користувачів 16 зламаних сайтів, в тому числі Dubsmash, MyFitnessPal, 500px, Armor Games, DataCamp та інші. Продавець БД, хтось під псевдонімом Gnosticplayers, вимагав всього лише $ 20тис. в біткойнах.

Сторінка 1 із 24

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф.319

  • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top