Однією з найбільш резонансних подій минулого тижня стало попередження експертів команди Cisco Talos про шкідливу ​​кампанію, в ході якої хакери заразили щонайменше 500 тис. маршрутизаторів і пристроїв для зберігання даних в більш ніж 50 країнах світу.

Британський банк HSBC оголосив, що завершив першу в світі угоду торгового фінансування, використавши платформу блокчейн.

Конфіденційні дані близько 3 млн користувачів Facebook, які використовували додаток myPersonality, майже чотири роки перебували у відкритому доступі через недбалість вчених з Кембриджського університету.

Перша супутникова навігаційна система Transmit була створена США й введена в експлуатацію 1960 року. Вона забезпечувала фіксацію даних приблизно раз на годину. Згодом під загрозою ядерної війни Конгрес США підтримав програму фінансування супутникової навігації.

Однією з найбільш резонансних подій минулого тижня стала звістка про вразливість, яка задіює всі популярні операційні системи, включаючи Linux, Windows, macOS, FreeBSD і деякі реалізації гіпервізора Xen.

Однією з найбільш обговорюваних подій минулого тижня стала звістка про чергові вразливості в процесорах Intel. Вісім проблем, які отримали загальну назву Spectre Next Generation (Spectre-NG), пов'язані з однією і тією ж помилкою в архітектурі.

28 березня один з найбільших світових виробників авіаційної, космічної та військової техніки Boeing став жертвою кібератаки з використанням шкідливого ПЗ WannaCry, який вразив величезну кількість комп'ютерів по всьому світу ще 2017 року.

Минулого тижня сайт Міністерства оборони РФ піддався кібератакам під час проходження на ньому фінального голосування щодо назв новітніх вітчизняних озброєнь.

Сторінка 1 із 11

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

  • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top