Китайська влада заарештувала продавця VPN

  • Дата 06/09/2017

Прагнучи продовжувати боротьбу з VPN, китайська влада заарештувала 26-річного чоловіка за продаж програмного забезпечення VPN в Інтернеті.

Верховний Суд Китаю засудив Дін Джівей з провінції Гуандун, недалеко від Гонконгу, до дев'яти місяців ув'язнення за продаж програмного забезпечення віртуальної приватної мережі (VPN) через власний незалежний веб-сайт.

VPN шифрує інтернет-трафік користувачів і спрямовує його через віддалене з'єднання, щоб веб-сервери могли приховувати свої ідентифікаційні дані та дані про місцезнаходження. Так користувач отримує доступ до веб-сайтів, які піддаються цензурі, в будь-якій країні. Китайські громадяни зазвичай використовують VPN, щоб обійти Великий брандмауер Китаю, також відомий як проект "Золотий щит", який використовує різні прийоми для цензури в Інтернеті. Проект вже заблокував доступ до приблизно 171 з 1000 найкращих веб-сайтів у світі, включаючи Google, Facebook, Twitter, Tumblr, Dropbox і The Pirate Bay.

Для посилення контролю влада ввела закон, який вимагає постачальників послуг VPN отримати попереднє схвалення уряду. Цей крок зробив більшість продавців VPN в країні злочинцями. В результаті, це призвело до арешту Денга, якого засудили за "надання програмного забезпечення та інструментів для вторгнення і незаконного контролю комп'ютерної інформаційної системи".

Відповідно до судових документів, розміщених на веб-сайті Вищого народного суду Китаю, Денг продавав два сервіси VPN на своєму веб-сайті з жовтня 2015 року і вперше був затриманий в серпні минулого року. Денг разом зі своїм партнером Цзян Муфенгом заробив майже 14 тисяч китайських юанів (всього 2,138 долара США), продаючи програмне забезпечення VPN, яке дозволило користувачам "відвідувати іноземні веб-сайти, до яких не можна було отримати доступ з реальної IP-адреси".

Денг був визнаний винним у вторгненні та "незаконному контролі процедур комп'ютерної інформаційної системи" і був засуджений до дев'яти місяців позбавлення волі та штрафу в 5000 китайських юанів.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top