Як забезпечити безпеку хмарного сховища даних?

 • Дата 12/09/2017

За останні 3 роки кількість людей, які зберігають дані в хмарному сховищі, виросла на 60%. Для того, щоб не стати жертвою хакерів, треба подбати про безпеку інформації. Настав час посилити безпеку ваших даних у хмарі за допомогою цих 8 корисних порад.

 1. Створіть складний пароль
  Сильний пароль - перша лінія захисту від будь-кого, хто намагається зламати ваш обліковий запис. На жаль, як правило, є слабкою ланкою. Фактично, 76% випадків кібер-атак на корпоративні мережі викликані слабкими паролями.
  Зміцніть свій пароль, використовуючи ці поради з безпеки від корпорації Майкрософт:
  • - Зробіть довжину свого пароля не менше восьми символів;
  • - Не використовуйте своє справжнє ім’я, прізвище чи назву компанії;
  • - Не створюйте пароль, використовуючи лише літери;
  • - Використовуйте комбінацію цифр, великих та малих літер та символів (@, #, $, і%);
  • - Регулярно оновлюйте паролі та значно відрізняйте їх від попередніх.
 2. Надійно зберігайте свої паролі
  Так, вам потрібні кілька паролів. Хакери використовують той факт, що близько 55% користувачів Інтернету використовують один і той самий пароль для кількох сервісів. Не зберігайте його на видимих місцях, наприклад, на стрічці ззаду на клавіатурі або в смартфоні. В ідеалі, краще просто запам'ятати їх. Однак більш реалістичним підходом є використання програми керування паролями, наприклад, KeePass Password Safe, LastPass, 1Password або Password Safe.
 3. Увімкніть двоетапну аутентифікацію
  Крім вашого пароля, ви часто можете додати ще один рівень безпеки, активуючи двоетапну аутентифікацію (також відому як 2FA). Без 2FA хакерам потрібно лише ваше ім'я користувача та пароль для зламу ваших даних.
 4. Зберігайте вашу дату народження в таємниці
  Також не кажіть нікому:
  • - Ім'я вашого першого домашнього улюбленця;
  • - Дівоче прізвище мами;
  • - Назву вулиці, на якій ви виросли.
  Що між ними спільного? Вони всі потенційні відповіді на питання безпеки для отримання пароля або доступу до вашого облікового запису. Під час вибору питань безпеки переконайтеся, що їхні відповіді не можна просто загуглити. Приховайте свою дату народження та будь-яку іншу приватну інформацію з будь-яких соціальних мереж, онлайн-форумів або веб-сайтів. Що більш приватна ваша особиста інформація, тим менша ймовірність того, що хакер зможе знайти її через пошукові системи.
 5. Будьте обережні з громадським Wi-Fi
  Більше 95% американських пасажирів користуються безкоштовним громадським Wi-Fi для завершення роботи в дорозі. Проблема в тому, що близько 60% з них визнають, що вони використовуватимуть будь-яке безкоштовне джерело Wi-Fi. Передача даних, що відбувається через загальнодоступні мережі Wi-Fi, не зашифрована, тому хакери можуть використовувати ці мережі, щоб атакувати планшети та смартфони.
 6. Запобіжіть автоматичному завантаженню носіїв
  Якщо ви плануєте робити деякі фотографії та відео, призначені лише для ваших очей, обов'язково оновіть налаштування облікових записів хмарного зберігання. Ніхто не зможе розповсюдити Ваші інтимні фотографії або відео, якщо не матиме до них доступу в Інтернеті.
 7. Зробіть резервну копію медіа-файлів
  Автономна резервна копія вашого носія потрібна не тільки, коли ваш телефон загублено, вкрадено чи пошкоджено. Вона знадобиться для відновлення даних, коли хтось зламає ваш хмарний обліковий запис і видалить всі ваші дані!
 8. Остерігайтеся фальшивих повідомлень
  Ці електронні листи можуть виглядати як реальні повідомлення від служби підтримки. Так хакери намагаються змусити вас відкрити повідомлення, скачати файл з вірусом.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top