Використання банком blockchain як нової платформи транзакцій

  • Дата 25/05/2018

Британський банк HSBC оголосив, що завершив першу в світі угоду торгового фінансування, використавши платформу блокчейн.

Один з британських кредиторів повідомляє, що успішно завершив транзакцію з відвантаження сої та продовольчої і сільськогосподарської продукції компанії Cargill. Це був перший раз, коли було використано один цифровий додаток, а не кілька систем, на відмінно від попередніх транзакцій.
HSBC також розповіли, що операція була здійснена на платформі Corda, заснована Нью-Йоркським консорціумом R3. Вона підтримується більше, ніж 100 установами всього світу, що дозволить вивести технологію на новий масштабний рівень.
Банківська індустрія вірить, що технологія блокчейн може допомогти зменшити ризик шахрайства в акредитивах (LoC) та інших транзакціях. Імпортери та експортери використовують акредитиви для фінансування своїх операцій, але процес може займати від 5 до 10 днів та створює багато письмових доказів. Технологія блокчейн могла б суттєво вдосконалити швидкість цих транзакцій, у той час як акредитиви вимагають значної паперової роботи.
Головний керівник відділу інновацій та росту HSBC Вівек Рамачандран (Vivek Ramachandran) пояснив Reuters як ця платформа допомогла б індустрії вийти з акредитивів:
“На причину збереження акредитивів впливає 2 чинники - відсутність цифрової інфраструктури та проблема координації інших сторін (синхронізація зусиль, їх об’єднання в єдине ціле заради досягнення поставленої мети). Так, платформа блокчейн допомагає нам подолати першу проблему. Я вважаю, що ця технологія, та всі, хто на ній сфокусовані, дасть стимулу вирішити друге зараз, надіюсь з набагато кращими результатами, ніж ми бачили до цього.”

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top