Google Play Store запускає програму Buggy Bounty для захисту найпопулярніших додатків Android

  • Дата 20/10/2017

Нарешті компанія Google запустила програму bounty bug для додатків Android у Google Play Store, закликаючи дослідників у галузі безпеки знайти та повідомляти про уразливості в додатках.

Програма bugy bounty пропонує дослідникам безпеки працювати безпосередньо з розробниками додатків Android, щоб знаходити та виправляти вразливі місця в додатках, за що Google платитиме винагороду в 1000 доларів.

"Метою програми є покращення безпеки додатків, що буде корисним для розробників, користувачів Android та всієї екосистеми Google Play", - стверджує технологічний гігант. Хакери, які хочуть взяти участь, можуть надіслати свої висновки безпосередньо розробникам додатків. Після усунення вразливості системи хакер повинен написати повідомлення про помилку HackerOne. Тоді Google виплатить винагороду в розмірі 1000 доларів США на основі критеріїв вразливості.

Шкода, правда, що навіть після багатьох зусиль Google, шкідливій програмі якимось чином вдалося обдурити механізм безпеки Play Store і заразити мільйони користувачів Android.

Примітно, що програма Google Play Security Reward не включає пошук та повідомлення про підроблені, рекламні та шкідливі програми, доступні в Google Play Store, тому ця програма не вплине на збільшення шкідливих програм на платформі додатків Google.

Наразі для програми Google Play Security Reward додано обмежену кількість додатків Android, зокрема Alibaba, Snapchat, Duolingo, Line, Dropbox, Headspace, Mail.ru і Tinder.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top