Новини та статті в сфері ІТ
Кіберзлочинці поширюють підроблений інструмент для відновлення файлів, зашифрованих здирницьким ПЗ STOP Djvu. Безкоштовний дешифратор нібито розшифровує файли, але насправді шифрує їх повторно, ще більше погіршуючи ситуацію.
Практично в кожному телефоні сьогодні використовується технологія модуля ідентифікації абонента, іншими словами - SIM-карта. Цей модуль зберігає в собі ключі для аутентифікації абонентів в мережі та встановлення їх зв'язку з сервером. Давайте разом розберемося в тому, що це таке.
В рамках боротьби з поширенням коронавірусної інфекції уряд Катару зобов'язав громадян та мешканців країни встановити на свої мобільні пристрої спеціальний додаток для відстеження контактів із зараженими. Все б нічого, але додаток чомусь вимагає дозвіл на цілий ряд дій, ніяк не пов'язаних з дотриманням пандемії.
На полі кіберзагроз з'явився новий троян для власників Android, спрямований на атаки популярних месенджерів WhatsApp та Facebook Messenger.
Компанія Facebook реалізувала в додатку Messenger нову функцію, яка буде виявляти шахраїв під час бесіди.
Однією з найцікавіших подій минулого тижня стало повідомлення про виявлення на порталі для розробників GitHub мережі облікових записів, які поширювали шкідливі версії офіційних бібліотек та додатків для Windows, Mac та Linux.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф. 238

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top