Метадані документа - прихована інформація, що міститься в документах Microsoft Office, а саме: Microsoft Word, Microsoft Excel та Microsoft PowerPoint.
Все більше і більше злочинів здійснюються за допомогою інформації, доступної в інтернеті, тому дані браузера стали важливою частиною криміналістичного розслідування.
Команда фахівців з Політехнічного університету Вірджинії (США), дослідницької групи Microsoft Research і Китайського Університету науки і технологій розробила метод атаки, що дозволяє підмінити GPS-сигнал (GPS-спуфинг) автомобільних навігаторів і змусити власників машин їхати по хибному маршруті.
Існує багато можливих причин помилки BOOTMGR, що включають повідомлення про помилку «BOOTMGR is missing».
Миттєві повідомлення (Instant messaging) - форма миттєвого обміну повідомленнями в реальному часі через Інтернет. Перший instant messenger був створений 1996 року з метою запровадити новий шлях спілкування через мережу Інтернет.
Перша супутникова навігаційна система Transmit була створена США й введена в експлуатацію 1960 року. Вона забезпечувала фіксацію даних приблизно раз на годину. Згодом під загрозою ядерної війни Конгрес США підтримав програму фінансування супутникової навігації.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

  • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top