Перша супутникова навігаційна система Transmit була створена США й введена в експлуатацію 1960 року. Вона забезпечувала фіксацію даних приблизно раз на годину. Згодом під загрозою ядерної війни Конгрес США підтримав програму фінансування супутникової навігації.
У той час поки штучний інтелект має величезний потенціал, щоб змінити спосіб у який ми живемо та працюємо, є ризик, що нова технологія може бути легко використана злочинцями, терористами чи країнами з тоталітарним режимом.
Під час криміналістичних досліджень накопичувачів цифрової інформації спеціалісти “Науково-дослідницької Лабораторії цифрової криміналістики Гросс” (НДЛЦК “ГРОСС”) використовують спеціальне програмне забезпечення (ПЗ), яке призначене для пошуку та аналізу інформації.
Методи цифрової криміналістики використовуються для пошуку, аналізу та фіксації даних.
Що таке СКТЕ? У 90-х роках 20-го століття на території СНД арбітражні й цивільні справи, предметом яких були комп’ютерні засоби, спричинили технічну революцію.
Що таке цифрова криміналістика? Цифрова криміналістика використовується для ідентифікування, зберігання, відновлення, аналізу та презентування цифрових доказів, знайдених на комп’ютерах чи цифрових пристроях зберігання даних.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

  • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top