Cortana тепер може читати ваші повідомлення в Skype

  • Дата 13/10/2017

Корпорація Майкрософт оголосила про додавання Cortana - інтелектуального помічника в Skype Messenger на Android, а також на пристроях iOS.

Microsoft хоче запропонувати клієнтам розумну допомогу на основі інтелектуального помічника. Cortana буде розуміти ваші бесіди та допомагати вам швидкими пропозиціями, ідеями та інформацією прямо в вікні чату.

"Кортана також може допомогти вам організувати свій день. Вона може виявити, коли ви говорите про планування подій або речі, які вам потрібно зробити, і порадить налаштувати нагадування, яке ви отримаєте на всіх своїх пристроях що увімкнуто Cortana ", - сказав Skype у своєму блозі.

Це означає, що Корпорація Майкрософт тепер може читати ваші приватні повідомлення в Skype.

Так, Cortana потребує безперервного моніторингу ваших приватних чатів, щоб запропонувати корисні поради, такі як бронювання квитків, планування поїздок, тощо. Очевидно, ця особливість стане серйозним недоліком для людей, які цінують конфіденційність. Навряд чи комусь сподобається, що хтось читає його приватні бесіди з друзями або сім'єю, секретні бізнес-плани з колегами.

Тож чи варто турбуватися про це?

Відповідь „НІ” для тих, хто вже використовує Skype. Оскільки розмови через скайп не повністю зашифровані. Microsoft вже має доступ до всіх ваших приватних повідомлень.

Відповідь „ТАК” для тих, хто тільки починає користуватись Skype, і вражений ідеєю розумного помічника на основі штучного інтелекту, але більше піклується про конфіденційність.

Чи вважаєте ви, що варто ризикувати мати швидкі відповіді на основі AI та пропозиції щодо календарних записів?

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top