Disney шпигує за дітьми

  • Дата 09/08/2017

В США за дітьми слідкують за допомогою мобільних додатків, розроблених компанією Disney, зокрема програм Star Wars, Moana та Disney Princess.

В позовній заяві, поданій в Каліфорнії Амандою Рушинг, сказано, що її дочка "LL" завантажила Disney Princess Palace Pets, додаток, що дозволяє користувачам "підстригати, купатись і грати" з 10 різними домашніми тваринами, і який чітко дозволений для дітей віком до 13 років. Вона стверджує, що відповідачі збирали персональну інформацію про "LL" без її дозволу.

Програми використовують складні SDK, які, ймовірно, збирають особисті дані без згоди, перш ніж розпочати фільтрацію цієї інформації для реклами та інших комерційних цілей. "Це складні технології, промислові сили та аналітичні компанії, роль яких полягає в аналізуванні та монетизації окремих осіб", - сказав Джеймс Честер, виконавчий директор Центру цифрової демократії. "Це не повинно бути в іграх для маленьких дітей".

В суд подали на Дісней та три компанії з розробки додатків Upsight, Unity і Kochava, стверджуючи, що вони порушили COPPA - Закон про захист конфіденційності дітей в Інтернеті. COPPA вимагає, щоб компанії отримували батьківську згоду перед тим, як розкривати чи використовувати особисту інформацію про дитину. Існує додатковий захист для приватності дітей віком до 13 років. У цій справі порушено заборону компанії збирати та розкривати дані без дозволу батьків.

Представник компанії, не заперечуючи фактичну шпигунську діяльність, заявив, що в їх діях не було нічого протизаконного. "У Disney є надійна програма відповідності COPPA, і ми дотримуємося строгими правилами збору та використання даних для програм "Діснея", створених для дітей та сімей", - сказано в повідомленні компанії. "Скарга заснована на фундаментальному непорозумінні принципів COPPA, і ми з нетерпінням чекаємо на захист цієї дії в суді".

Цей позов підтримали споживачі у 35 штатах, адже кожен додаток було встановлено від 100 до 500 мільйонів разів.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top