Експерти порекомендували поліції навіть не дивитись на iPhone X

  • Дата 16/10/2018

З появою в iPhone X і новіших моделях сканера особи Face ID правоохоронні органи зіткнулися з ще однією перешкодою на шляху до отримання даних, що зберігаються на пристроях підозрюваних.

Хоча вже відомі випадки видачі судового ордера на розблокування iPhone шляхом сканування особи підозрюваного, здебільшого Face ID - справжній головний біль для слідчих.
Після п'яти невдалих спроб розблокування за допомогою сканера особи пристрій вимагає ввести код доступу, отримати який правоохоронцям набагато складніше. Більш того, «невдала спроба розблокування» може статися, навіть якщо слідчий просто гляне на iPhone. Кількох таких поглядів буде достатньо для того, щоб пристрій запросив введення пароля.
Як повідомляє Motherboard, у зв'язку з цим постачальник інструментів для проведення криміналістичної експертизи компанія Elcomsoft порадила своїм клієнтам навіть не дивитися на iPhone X.
"Все дуже просто. Після п'яти невдалих спроб знайти відповідності з власником вимагається введення паролю. Тому, дивлячись на телефон підозрюваного, слідчий негайно втрачає одну спробу », - повідомив глава Elcomsoft Володимир Каталов під час бесіди з журналістами Motherboard.
З точки зору законодавства США отримати ордер на розблокування пристрою за допомогою сканера особи або датчика відбитків пальців набагато простіше, ніж на видачу пароля. Повідомлення правоохоронцям свого коду доступу може вважатися свідченням проти себе, що порушує п'яту поправку до Конституції США, що захищає громадян від надання свідчень проти себе.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top