Експерти проти використання роботів

  • Дата 25/08/2017

Група всесвітньо відомих фахівців з автоматизації інтелектуальної власності та робототехніки закликали ООН запобігти перероблюванню технологій в автономну зброю.

Оскільки нові дослідження IOActive стверджують, що нинішні промислові та комерційні роботи можуть розглядатися як головна інсайдерська загроза.

У відкритому листі підписались спеціалісти, як засновник Tesla Елон Маск. В листі говориться, що "автономна зброя загрожує стати третьою революцією у військовій справі". Продовжується: "Масштаб конфлікту стане більшим, ніж будь-коли. Напади ставатимуться швидше, ніж люди зможуть зрозуміти. Це буде зброя терору, зброя, яку деспоти і терористи використовуватимуть проти невинних людей. Ми маємо діяти. Як тільки ця коробка Пандори відкриється, її буде важко закрити. Тому ми просимо знайти спосіб захистити нас усіх від цієї небезпеки".

Початком було те, що дослідницька фірма випустила оновлення досліджень, опублікованих раніше цього року. Вони виявили близько 50 вразливостей у шести найбільших виробників робототехніки, включаючи SoftBank Robotics, UBTech та Universal Robots. Так звані "роботи", побудовані універсальною робототехнікою, можуть використовуватися для крадіжки чутливої корпоративної інформації, шпигунства за користувачами або навіть для фізичних атак. Вони можуть бути зламані дистанційно, щоб обійти вбудовані функції безпеки, завдаючи потенційно фатальну шкоду їхнім колегам-людям на заводі. "Компанії, ІТ-команди та користувачі повинні знати про можливі ризики та загрози використання роботів, що вони є небезпечними. Окрім цього всі, хто бере участь у розробці, створенні та реалізації роботів, повинні мати відповідну освіту з питань безпеки ", - зазначили в листі.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top