Facebook планували слідкувати за користувачами Android

  • Дата 25/02/2019

Компанія Facebook планувала використовувати свій Android-додаток для відстежування місця розташування користувачів, а також дозволити рекламодавцям відображати політичну рекламу та запрошувати самотніх користувачів на сайти знайомств.

Як повідомляють журналісти Computer Weekly, в руках яких виявилися внутрішні конфіденційні документи Facebook, компанія працювала над секретним проектом Growth Team зі збору даних власників Android-пристроїв. Інженери розробили спеціальну технологію, що дозволяє Android-версії додатка Facebook зіставляти дані про місцезнаходження користувачів з ідентифікаторами базових станцій з метою відображення контенту, що відповідає цьому місцю розташування.
Про плани Facebook використовувати дані користувачів Android повідомляється в електронному листуванні екс віце-президента з глобальної політики компанії Марни Лінн Левін (Marne Lynn Levine) за 2012 рік. «Ми будемо збирати дані про місцезнаходження користувачів і зіставляти їх з ID стільникових веж. Ця інформація буде зберігатися в анонімному вигляді, але дозволить нам розгортати продукти в майбутньому », - повідомляється в листі Левін.
За словами Левін, що наразі займає пост старшого операційного директора Instagram, Facebook змінили свою політику, для того щоб рекламодавцям було простіше відображати рекламу сайтів знайомств самотнім користувачам. Зміни дозволяли відображати рекламу не тільки користувачам, що вказали в профілі «без пари», а й тим, у кого сімейний стан не вказано взагалі. Як повідомляється в листі Левін, подібне пом'якшення політики повинно було збільшити прибуток компанії від реклами.
Згідно з внутрішніми документами, Facebook також планували збирати через свій Android-додаток дані про конкурентні компанії, у тому числі дізнаватися чи користується власник пристрою будь-яким іншим магазином додатків крім Google Play.

Read 216 times

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top