Огляд інцидентів безпеки за період з 16 по 22 липня 2018 року

  • Дата 23/07/2018

Минулий тиждень виявився надзвичайно насиченим на повідомлення про різні масштабні витоки даних.

Зокрема, в Сінгапурі хакери атакували комп'ютери найбільшої в країні групи медичних установ SingHealth. Зловмисникам вдалося викрасти персональні дані 1,5 млн осіб, в тому числі кількох високопоставлених чиновників.
Жертвою кібератаки стала і найбільша американська діагностична лабораторія LabCorp, в ході котрої зловмисники спробували отримати доступ до конфіденційних медичних записів мільйонів клієнтів компанії. За словами представників корпорації, наразі немає доказів, що витік даних дійсно відбувся. Розслідування інциденту триває.
Один з найбільших телекомунікаційних провайдерів у світі компанія Telefonica допустив витік даних, в ході якої була розкрита особиста і фінансова інформація мільйонів іспанських користувачів платного телебачення Movistar. Через помилки, допущені при створенні сайту Movistar, будь-який власник облікового запису міг переглядати персональні дані інших користувачів.
Сотні тисяч виборці в США знову стали жертвами витоку даних, в цей раз через недбалість, допущену фірмою Robocent, що надає інформацію для політичних кампаній. Robocent зберігала дані на незахищеному сервері Amazon S3, доступ до якого без пароля міг отримати будь-який бажаючий. Бакет містив близько 2,6 тис. файлів з різною інформацією, включаючи повні імена, домашні адреси, телефонні номери, дати народження, відомості про вік, політичні погляди, національність, освіту і використовувану мову.
Минулого тижня стало відомо про витік даних, що торкнувся кілька тисяч користувачів хмарного сховища Mega. Експерти виявили в мережі текстовий файл, який містить понад 15,5 тис. електронних адрес і паролів, а також списки файлів користувачів.
У Бразилії співробітники поліції затримали чотирьох осіб за підозрою в кібератаці на смартфони відомих політичних діячів, в тому числі соратників президента країни Мішела Темера. Шахраї отримували доступ до списків контактів політиків і починали випрошувати кошти у їх знайомих.
Держструктури України стали об'єктом чергової кампанії по кібершпіонажу, в рамках якої зловмисники заражали комп'ютери жертв шкідливим ПЗ для розкрадання даних і аудіозапис розмов. В ході операції атакуючі використовували трояни Vermin, Sobaken і Quasar.
Американська влада запідозрили Іран в підготовці масштабних кібератак на США і ряд європейських країн. За наявними даними, хоча Іран і готується до проведення хакерських атак, наразі немає свідчень, що вони будуть здійснені в найближчому майбутньому. Проте, у зв'язку з ризиком США вживають заходів щодо посилення кібербезпеки, а також попереджають союзників і вивчають способи реагування на кіберзагрози.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top