ISO 17025. Акредитація GROSS

  • Дата 23/10/2018

Щоб калібрувальна чи випробувальна лабораторія функціонувала правильно і видавала якісний кінцевий продукт, їй необхідна акредитація за міжнародним стандартом ISO 17025.

Сама ж акредитація є процедурою, за допомогою якої авторитетний сертифікаційний орган підтверджує, що лабораторія компетентна для виконання тих чи інших завдань. Акредитація за ISO 17025 дозволяє лабораторії проводити випробування будь-яких продуктів, матеріалів, компонентів, систем, оскільки буде визнано наявність у неї спеціальних технічних можливостей.
Також прийняття стандарту ISO / IEC 17025 необхідно для того, щоб визначити правильність всіх виконуваних вимірювань, тобто ступінь їх відповідності різним стандартам. Тобто, результати перевірки будуть не тільки виправданими з точки зору лабораторії, а й визнаними самим стандартом ISO/IEC 17025. Незмінність стандарту дає додаткові переваги в разі, якщо зміниться персонал лабораторії або несподівано виникнуть інші обставини, які прямо або побічно вплинуть на оцінку результатів досліджень.
Отже, до основних переваг впровадження стандарту ISO/IEC 17025 для калібрувальних і випробувальних лабораторій відносяться наступні:
- наявність чітко встановлених загальних вимог, які здатні продемонструвати компетентність лабораторії;
- всі результати вимірювань, отримані лабораторією в ході проведення випробувань, є визнаними на національному рівні, що сприяє усуненню багатьох технічних бар'єрів в сфері надання послуг та позбавляє від ряду проблем з юридичного боку;
- побудова ефективної системи менеджменту якості лабораторії, головним завданням якої буде створення, а також постійне відтворення потрібних умов для отримання точної та достовірної інформації;
- поліпшення мотивації персоналу, оскільки їх робота буде чітко регламентована стандартом.
Лабораторія, яка заслуговує на довіру, повинна мати стандартизовані системи менеджменту, а також суворо дотримуватись конкретних технічних вимог.
Акредитація набула найбільшого поширення в сфері надання професійних послуг з випробування, калібрування та клінічної діагностики, як інструмент оцінки якості. За допомогою такого інструменту споживач може легко оцінити якість послуг та рівень компетентності організації.
Переваги ISO/IEC 17025:
- визнання технічної компетенції;
- підвищення ефективності діяльності;
- переваги маркетингу;
- міжнародне визнання лабораторії;
- участь у проведенні міжнародних сертифікаційних, порівняльних, контрольних випробувань.

 

Теги

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top