Хакери вкрали 471 000 $ в інвестиційної платформи Enigma

  • Дата 25/08/2017

Невідомі хакери викрали понад 471 000 доларів Ethereum - однієї з найпопулярніших і найцінніших криптовалют - з провідної інвестиційної платформи Enigma.

Згідно з оголошенням, зробленим на їхньому офіційному веб-сайті, "невідомі особи" зламали веб-сайт, облікові записи та розсилки електронної пошти, а також завантажили фальшиву сторінку передпродажу з підробленою адресою для надсилання грошей.

Хакери також відправляли свою фальшиву адресу з пошти Enigma та заморожували акаунти передпродажу монет, щоб жертви відправляли свої кошти на адресу хакерів.

Etherscan, популярна пошукова система для Ethereum Blockchain, підтверджує та перевіряє транзакції. Вже зараз вона позначила адресу як зламану, але люди все ще надсилають кошти на фальшиву адресу.

Порушення відбулось через декілька днів після того, як Enigma опублікували статтю, що навчала користувачів уникати зловмисників, шахраїв, спамерів та залишатися в безпеці під час продажу криптовалюти. На даний момент незрозуміло, як хакери потрапили в мережу Enigmas і зламали їх веб-сайт, облікові записи та електронну розсилку новин.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top