Нові функції Apple

  • Дата 21/08/2017

Компанія Apple випустила нову функцію для своєї майбутньої платформи iOS 11, розробленої для того, щоб користувачі могли швидко відімкнути Touch ID.

Це зможе допомогти посилити конфіденційність в умовах все більш зростаючих вимог держави.

Згідно з новими можливостями, якщо користувач натисне кнопку живлення/спалаху п'ять разів поспіль - він відкриє новий екран. Цей другий екран вимагає, щоб користувачі вручну вводили пароль для розблокування пристрою, а також пропонує розсувну кнопку для набору служб екстреної допомоги.

Фани Eagle-eyed Apple помітили нову функцію в бета-версії iOS 11 і стверджують, що це може допомогти користувачам iPhone захистити свою конфіденційність перед вимогами доступу до свого телефону.

Суть полягає в тому, що, згідно з правовим прецедентом в США, поліція може змусити користувачів розблоковувати свої пристрої через вбудований сканер відбитків пальців. Проте, вони не можуть вимагати пароль, оскільки на це поширюється П'ята поправка, яка захищає людей від самозвинувачення.

У 2014 році окружний суд штату Вірджинія визнав, що конституція захищає паролі, а не біометричні дані, і в січні апеляційний суд Міннесоти виніс рішення проти грабіжника, який скаржився на те, що поліція змусила його розблокувати вилучений пристрій зі своїм відбитком.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top