Хакери використовують новий вид атаки на ANDROID

  • Дата 12/09/2017

Дослідники компанії Pаlо Altо Nеtwоrks повідомили про нову атаку на пристрої Android.

Дослідники кажуть, що злочинці використовують спливаючі повідомлення, щоб отримати права адміністратора на цільові телефони та повністю контролювати їх. Спливаючі повідомлення - короткочасні сповіщення, які відображаються на екрані телефону.

Вражені всі версії операційної системи Android, включно з Android 8.0. "Оскільки Android 8.0 порівняно недавно з’явилась, це означає, що майже всі користувачі повинні вживати заходів, і застосувати доступні оновлення для усунення цієї вразливості", - повідомили дослідники Palo Alto Networks.

"Цей тип (Tоаst) атаки також може бути використаний для повного контролю пристрою. В найгіршому випадку така вразливість використовується для того, щоб зробити телефон непридатним для використання, або встановлення будь-якого виду шкідливого програмного забезпечення", - пишуть експерти.

Ця нещодавно виявлена атака не вимагає спеціальних дозволів чи умов. Зловмисне програмне забезпечення, яке запускає цю атаку, не повинно мати дозволу або бути встановленим з Google Play. За допомогою цієї нової атаки ПЗ може змусити користувачів ввімкнути службу Android, надавати привілею адміністратора пристрою або виконувати інші небезпечні дії.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top