Оновлення iOS позбавляє користувачів інтернету

  • Дата 10/12/2018

Випущене минулого тижня оновлення iOS 12.1.1 мало б усувати ряд проблем в ОС, проте спричинило неприємний сюрприз - може вимкнутись мобільний інтернет.


Помилку помітили користувачі з різних країн. Примітно, що проблеми при спробі підключення до мережі відрізняються: в деяких випадках користувачі можуть зайти в браузер, але в додатках інтернет не працює (наприклад, в Twitter або Instagram), в інших - мережа 4G не функціонує зовсім. Для багатьох користувачів єдиним рішенням проблеми став вихід в інтернет через Wi-Fi. Деякі власники iPhone повідомили, що намагалися оновити налаштування оператора і виконати апаратне скидання, але безрезультатно.
Цікаво те, що користувачі інформували Apple про цю помилку ще на стадії бета-тестування версії iOS 12.1.1, проте компанія з якихось причин не звернула увагу на повідомлення або не змогла виправити неполадку. Apple поки не визнали наявність проблеми, і зараз неясно, коли буде випущений патч. Не виключено, що користувачам доведеться чекати наступного оновлення iOS.

Read 143 times
Теги

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф.319

  • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top