Нове оновлення Windows 10 виводить з ладу мобільні пристрої

  • Дата 04/06/2017

Так сталося, що Microsoft випадково опублікували нове оновлення Windows 10 для мобільних пристроїв та ПК.

Згодом виявилось, що оновлення виводить з ладу планшети та смартфони, створюючи безкінечну петлю перезавантажень.
Оновлення 16212 не призначалось для релізу, проте випадково було надіслане інсайдерам і деяким користувачам, які беруть участь в програмі Windows Insider. Єдиним способом відновити роботу мобільного пристрою є скидання налаштувань за допомогою Windows Recovery Tool. Проте тоді будуть втрачені всі файли, які зберігались на пристрої.
Після цього, користувач проблемного пристрою буде змушений заново зареєструватись в програмі Windows Insider. Збірки ОС, які надаються в рамках Windows Insider, не призначені для встановлення на робочих пристроях, оскільки можуть містити помилки.
Windows Insider являється програмою бета-тестування збірок Windows 10 до їхнього публічного реліза, яка анонсована Microsoft у 2014 році. Уже в 2015 році вона нараховувала більше 7 млн учасників.
Windows Device Recovery Tool являється інструментом Microsoft, призначеним для відновлення прошивок і відкату до перепердніх версій Windows Phone. Програма працює з пристроями, які використовують Windows Phone 8.0/8.1 та Windows 10 від HTC, LG і пристроями Lumia.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top