OurMine вкрали внутрішні файли Vevo

  • Дата 20/09/2017

Хакери OurMine атакували наступну жертву, вкравши приблизно 3,12 Тбайт внутрішніх файлів Vevo та розмістивши їх в Інтернеті.

Більшість файлів, взятих з гіганта музичного відео, включають щотижневі музичні графіки, заздалегідь запланований вміст соціальних мереж та різні деталі про виконавців, що знаходяться під керівництвом компаній-ревізорів. Тим не менш, деякі файли були більш важливими. Наприклад, файл, який розкриває код тривоги для офісів компанії.

OurMine самі зробили собі ім’я, зламуючи облікові записи соціальних мереж генерального директора Google Сундара Пічай, засновника Facebook Марка Цукерберга та генерального директора Uber Travis Kalanick.

Експерти поки що не визначили скільки часу хакери мали доступ до системи Vevo. Також, поки що невідомо що саме складає ті 3,12 терабайта даних: фінанси, електронна пошта, інформація про працівників, щотижневі музичні графіки тощо.

«Оскільки більшість організацій зламують в тій чи іншій точці, вони повинні запитати себе, якими є їхні конфіденційні дані, де є ці дані та намагатися інвестувати в їх захист. Підприємства можуть інвестувати в виявлення критичних аномалій, які вказують на неправильне використання корпоративних даних, що зберігаються в базах даних та файлових серверах. Також це допоможе їм швидко заблокувати ризикованих користувачів, щоб запобігти порушенням даних в активному режимі», радять експерти з безпеки.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top