Організації не вживають заходів безпеки після WannaCry та Petya

  • Дата 11/08/2017

Понад дві третини фахівців у галузі безпеки не впевнені, що їхні організації зробили необхідні поліпшення безпеки після атак Wannаcry та Petya цього року, згідно з новим дослідженням Tripwire.

Майже третина респондентів вважає, що найбільшою проблемою для бізнесу є встановлення того, які пристрої знаходяться в його мережі, тоді як занепокоєння щодо управління вразливостями (14%), адміністративні привілейовані проблеми (6%) та увага до аудиторської перевірки (6%) виявлено як менш проблемні області.

Проте 40% вважають, що не існує особливої причини проблем безпеки, і що підприємства зазнали невдачі на всьому перерахованому вище.

Тім Ерлін, віце-президент Tripwire, сказав, що незалежно від того, наскільки великою чи малою є організація, вона повинна мати серйозне ставлення до безпеки.

"Якщо вам пощастило і WannaCry або Petya не атакували вас, сприймайте це як попередження. Пам'ятайте, що у вас немає дев'яти життів. Все, що потрібно, - це одне з інформаційних порушень, і ваша компанія втратить дані, гроші, надійність і, що найважливіше, довіру клієнтів, що є однією з найбільш складних речей для відновлення.

"Прийняття кращих практик і використання заходів безпеки продовжуватимуть бути найкращим вибором для захисту від передових супротивників і може допомогти усунути розрив у інфраструктурі безпеки бізнесу».

Більшість опитаних (84%) стверджували, що їхня компанія прагне інвестувати бюджет на зменшення своїх ризиків у галузі кібербезпеки.

"Приємно бачити, як бізнес вкладає кошти в систему оборони", - сказав він. "Однак це стосується придбання правильної технології, яка підходить для цієї компанії і розуміння, що ця технологія є не єдиним рішенням. Підприємства повинні пам'ятати, що треба зосереджувати увагу на основних принципах безпеки".

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top