Поради хакера щодо кібербезпеки

  • Дата 18/10/2017

Кожен день ми читаємо про чергову атаку на Microsoft, HBO або Apple. Це стало настільки поширеним явищем, що вже майже ніхто на нього не реагує. І це лише гучні інциденти, про які повідомляється в новинах.

Мільйони атак та зламів відбуваються щороку, але про них не повідомляється в медіа.

В наш час, коли цифрова безпека все ще залишається під сумнівом, необхідно зробити все, щоб захистити свої особисті дані від кібератак. Анонімний користувач https://null-byte.wonderhowto.com/ дав декілька порад для цього:

Крок 1. Використовуйте сильніші паролі

Пароль - це ваша перша лінія захисту в цій цифровій війні між хакерами та потенційними жертвами. Більшість людей використовують прості паролі, які хакери можуть розшифрувати протягом декількох хвилин або годин.

Крок 2. Використовуйте двоетапну аутентифікацію

Використовуючи двоетапну аутентифікацію, ви зменшуєте шанси хакерів на злам Вашого облікового запису. Отже, ваші дані будуть в більшій безпеці.

Крок 3. Ніколи не натискайте на підозріле посилання

Я сподіваюсь, що це зайва інформація, але ніколи не натискайте на посилання, надіслане вам в електронному листі. Навіть якщо це лист від вашого друга або повідомлення з банку, НІКОЛИ не натискаєте на посилання в електронному листі. Крім того, якщо я зламаю обліковий запис електронної пошти друзів, я можу потім надіслати вам електронні листи з його/її облікового запису з шкідливими посиланнями, які дадуть мені контроль над вашим комп'ютером. Після цього я можу вкрасти будь-яку інформацію на вашому комп'ютері, включаючи ваші паролі до інших облікових записів (банківський, брокерський, інші облікові записи електронної пошти). Потім я можу продати все це на чорному ринку.

Крок 4. Слідкуйте за тим що ви завантажуєте і звідки

У музику, фільми, документи та інші файли дуже легко вставляти шкідливе програмне забезпечення. Це означає, що при завантаженні файлів ви надасте мені легкий доступ до вашої системи.

Крок 5. Оновіть свою систему та програми

Нова вразливість безпеки виявляється щодня у вашій операційній системі (Windows 7,8 або 10, Linux, Mac OS X) та ваших додатках (Word, Excel, Flash, IE8, Adobe Reader тощо). Коли розробники програмного забезпечення, такі як Adobe, Microsoft та Apple, дізнаються про ці вразливості, вони потім розробляють "патчі", щоб закрити ці дірки в безпеці. Вони випускають ці патчі в оновленнях, які пропонують Вам. Ви повинні оновитись, щоб бути в безпеці!

Крок 6. Використовуйте антивірусні продукти та не забувайте їх оновлювати

Ще раз я сподіваюсь, що ця порада зайва. Кожна людина повинна мати певну форму антивірусного програмного забезпечення в своїй системі. Програмне забезпечення для AV не є ідеальним, але воно, безумовно, краще, ніж нічого.

Крок 7. Не використовуйте Adobe Flash

Adobe Flash Player використовується майже на кожному комп'ютері та навіть пристроях Android. Без нього, коли Ви виходите на веб-сайт із відео або анімацією, Ви отримуєте зловісне повідомлення про те, що вам потрібно встановити Flash Player та порожній екран. Flash Player – одна з улюблених частин коду для зламу хакерами. Я знаю, що це радикальний крок, але якщо ви дійсно хочете переконатися в безпеці ваших даних, видаліть Flash Player із комп'ютера, планшета та смартфона.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top