Причини помилки BOOTMGR

  • Дата 25/06/2018

Існує багато можливих причин помилки BOOTMGR, що включають повідомлення про помилку «BOOTMGR is missing».

 Вказана помилка властива лише для операційних систем Windows 10, Windows 8, Windows 7 и Windows Vista. Windows XP не використовує BOOTMGR. Еквівалентна функція у Windows XP - NTLDR, яка викликає помилку NTLDR, якщо виникає аналогічна проблема.

Найбільш поширені причини помилки BOOTMGR:
- проблеми із жорстким диском і операційною системою;
- пошкоджені сектори жорсткого диску;
- застаріла BIOS;
- пошкодження або ослаблення кабелів інтерфейсу жорсткого диску.
Ще одна причина через яку ви можете побачити помилку BOOTMGR - це те, що ваш комп’ютер намагається завантажитись із жорсткого диску або флешки, які неправильно налаштовані на завантаження операційної системи. Це також відноситься до носіїв на оптичних дисках.
Повідомлення «BOOTMGR is missing» з’являється через деякий час після включення комп’ютера, зразу після завершення самотестування (POST). Процес завантаження Windows переривається, коли виникає помилка BOOTMGR.
Як виправити помилки «BOOTMGR is missing»?

BOOTMGRR is missing

 

 

 

1. Перезавантажити комп’ютер. Помилка BOOTMGR може бути випадковою.

2. Перевірити оптичні диски, порти USB. Часто помилка «BOOTMGR is missing» виникає, коли комп’ютер намагається завантажитись з диску непридатного для завантаження, зовнішнього диску або оптичного диску.

Якщо це причина вашої проблеми і виникає вона регулярно, то потрібно змінити порядок завантаження в BIOS, щоб жорсткий диск був вказаний як перший завантажувальний пристрій (first boot device).

3. Перевірити послідовність завантаження в BIOS і впевнитись, що правильний жорсткий диск або інший пристрій вказаний першим, якщо у вас декілька дисків. Якщо спочатку вказано не завантажувальний диск, це може викликати помилку BOOTMGR.

Причина пов’язана із зазначенням невірного жорсткого диску повторюється спеціально, оскільки багато систем BIOS / UEFI дозволяють вказувати конкретний жорсткий диск для завантаження.

4. Переставити всі кабелі даних та силові кабелі. Нерідко повідомлення про помилку BOOTMGR може виникати через відключені, послаблені або несправні кабелі живлення або кабелі контроллера.

Замінити кабель PATA або SATA, якщо є підозра, що вони несправні.

5. Запустити відновлення Windows. Цей тип установки повинен замінити будь-які відсутні або пошкоджені файли, включаючи BOOTMGR.

Незважаючи на те, що Startup Repair є поширеним вирішення проблеми BOOTMGR, не засмучуйтесь, якщо це не виправить помилку.

6. Переписати завантажувальний сектор нового розділу в системному розділі Windows, щоб виправити будь-яке можливе пошкодження або проблему конфігурації.

Розділ завантаження розділів є важливою частиною процесу завантаження, тому, якщо є будь-які проблеми з ним, виникає помилка «BOOTMGR is missing».

7. Перевстановити дані конфігурації завантаження (BCD). Подібно до завантажувального сектора розділу, пошкоджений або неправильно зконфігурований BCD може викликати помилку BOOTMGR.

Наступні кроки по виправленню несправностей значно рідше допоможуть виправити помилки BOOTMGR:

8. Перевірити налаштування жорсткого диску та інші налаштування, пов’язані із носіями в BIOS, і переконатись, що вони вірні. Конфігурація BIOS повідомляє комп’ютер як використовувати диск, тому невірні налаштування можуть викликати помилку BOOTMGR

Зазвичай в BIOS використовуються налаштування Auto для конфігурації жорсткого диску та оптичного диску.

9. Оновити BIOS материнської плати. Застарілі версії BIOS інколи можуть призвести до помилки «BOOTMGR is missing».

10. Виконати чисту установку Windows. Цей тип інсталяції повністю видалить Windows з вашого комп’ютера і інсталює по-новому. Цей метод майже завжди вирішить будь-які помилки BOOTMGR, але це трудомісткий процес, оскільки всі ваші дані повинні бути скопійовані.

11. Заміна жорсткого диску з наступною установкою нової копії Windows.

Якщо ви не можете отримати доступ до своїх файлів, для резервного копіювання, пам’ятайте, що ви їх втратите безповоротно, якщо продовжите чисту установку Windows!

Якщо все вищевказане не виправило помилку, включаючи чисту установку операційної системи, ви швидше за все, зіткнулись з проблемою обладнання на жорсткому диску. Науково-дослідницька лабораторія цифрової криміналістики «GROSS» для відновлення інформації з жорстких дисків використовує програмно-апаратний комплекс «РС-3000», який використовує технологічний режим роботи для діагностики та відновлення інформації.

 

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top