Rolls-Royce і Google об’єднались для створення кораблів на основі машинного навчання

  • Дата 23/10/2017

Нове партнерство між компаніями Rolls-Royce та Google дозволить створити розумні та самостійні кораблі, завдяки сучасним алгоритмам машинного навчання.

Це також призведе до того, що абсолютно автономне плавання кораблів перетвориться на реальність до 2020 року.

Rolls Royce оголосив у цьому місяці, що він буде використовувати Cloud Engine Learning від Google у багатьох додатках, розроблених для того, щоб зробити кораблі на сьогоднішній день безпечнішими та більш ефективними, а також запустити моделі кораблів майбутнього.

Спочатку двигун машинного навчання буде використаний для подальшого навчання існуючих алгоритмів штучного інтелекту, призначених для живлення систем розпізнавання зображень судна. Вони ідентифікують та відстежують об'єкти, які можуть виникнути під час плавання корабля в морі, та класифікують їх відповідно до небезпек.

«Типовий автомобіль зі штучним інтелектом має на меті замінити одну людину - водія, тоді як вантажний корабель має більше 20 членів екіпажу, і ми повинні охопити всі робочі місця, які вони виконують на судні.», - розповідає представник Rolls Royce. «Як і у автомобілів, у нас є навігація, а замість спостереження - комп'ютерне бачення. Але з кораблями ми також повинні зосередитися на тому, що відбувається всередині, і які інші завдання або місії судно робить».

Алгоритми машинного навчання, які Rolls-Royce спочатку встановить на своїх кораблях, стане тим самим програмним забезпеченням на основі нейронних мереж, який в даний час працює в програмі пошуку голосу та зображення Google. Це означає, що системи, які шукають небезпеку на морі, вже навчені мільйонами людей, котрі щоденно використовують їх для подібних завдань, наприклад, пошуку фотографій або об'єктів.

Їх навчання тепер буде розширюватися масивними наборами даних, які створюються Rolls-Royce з камер, датчиків і сканерів бортових суден. Хмарний підхід означає, що дані та навчання можуть бути завантажені та поділені суднами у будь-якій точці земної кулі, а також на центрах керування на суші.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top