Samsung використовуватиме Інтернет речей для пошуку втрачених предметів

  • Дата 19/10/2017

Гігант побутової електроніки представив Samsung Connect Tag, який можна закріпити на будь-якому об'єкті. Він буде точно передавати місце розташування об'єкта на смартфон.

Connect Tag допоможе Вам відстежувати Ваші речі. Якщо Ви втратили пристрій, до якого приєднано Tag, Ви можете надіслати запит про його розташування з програми на своєму телефоні. Також, якщо ваша дитина заблукає, Ви можете натиснути кнопку "Увімкнути Tag", щоб отримати точне місце розташування.

Вже існує безліч інших компаній, які пропонують ті самі послуги. Різниця полягає в тому, що Samsung використовуватиме Інтернет речей для розширення діапазону. Отже, не потрібно ніякого Bluetooth. Samsung стверджує, що вузькосмугові мережі використовують менше даних і енергії, ніж Bluetooth, і є більш безпечними.

У вузькосмугових мережах ваш Tag буде функціонувати як розумний пристрій, приєднаний до Інтернету речей. Якщо ви несете його з собою, Він буде повідомляти про інші смарт-пристрої, при наближенні до них, і зможе заздалегідь їх вмикати.

Це оголошення - останній крок у прагненні компанії Samsung домінувати, і примушувати людей приєднатися до революції персональних смарт-пристроїв. Нещодавно вона випустила Gear Sport Watch, яка дозволяє своєму носієві дистанційно керувати домашніми розумними пристроями.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top