Чи актуально ще говорити про спам?

  • Дата 08/08/2018

Незважаючи на той факт, що кіберзлочинці стали жорсткіші, нове дослідження показало, що масова розсилка є все ще одним з найбільш популярних способів поширення шкідливого ПЗ та URL навіть через 40 років, відколи перший спам був відісланий.

F-secure та MWR InfoSecurity зазначили, що хакери все ще використовують спам, хоча й існують інші результативніші операції.
Дослідник безпеки в F-Secure Паіві Тyннінен (Päivi Tynninen) розповіла про типи електронної розсилки, що отримували користувачі цього року:
“Спам є знову найпопулярнішим способом розповсюдження шкідливого ПЗ. Зі всієї кількості повідомлень з весни 2018 року 46% користувачів стикалося з шахрайством, 23% - з email-вкладеннями шкідливого ПЗ, 31% листів містив посилання на шкідливі сайти. Протягом кількох минулих років розсилка стала більш популярною, порівняно з іншими векторами, оскільки системи стають все більш безпечними від вразливостей та програмних експлойтів.”
Техніка спаму полягає у надсиланні величезної кількості листів на email, щоб обдурити невелику кількість користувачів; кіберзлочинці все ще вважають електронний спам ефективним способом отримати доступ до акаунтів та пристроїв користувачів. Натискання на такі повідомлення зросло з 13.4% з другої половини 2017 до 14.2% у 2018, тим самим показуючи, що такий спосіб атаки залишається актуальним.

MWR визначили тактику, що робить спамові кампанії більш впливовими, а саме: створення електронної пошти від імені відомого користувача, тим самим змушуючи користувачів відкривати небажані вкладення.
Незважаючи на те, що методи нових атак стають більш складними, кіберзлочинці все одно відсилають електронний спам, знаючи наскільки ефективним та прибутковим він може бути.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top