Понад 711 мільйонів адрес електронної пошти постраждали від SpamBot

  • Дата 30/08/2017

Величезна база даних - 711 мільйонів адрес електронної пошти, що використовується спамботом для надсилання великих обсягів спаму, була опублікована в Інтернеті.

Французький дослідник з питань безпеки, зареєстрований як Benkow, помітив базу даних на "відкритому та доступному" сервері, що містить велику кількість електронних адрес, а також мільйони посвідчень SMTP зі всього світу. База даних розміщується на сервері спамботів в Нідерландах та зберігається без будь-яких елементів керування доступом, що робить дані доступними для всіх, без потреби вносити пароль.

Згідно з повідомленням блогу, опублікованим Benkow, сервер spambot, який отримав назву "Onliner Spambot", був використаний для відправки спаму та розповсюдження банківського трояна, який називається Ursnif, починаючи з щонайменше 2016 року. Ursnif Banking Trojan здатний викрасти банківську інформацію з цільових комп'ютерів, включаючи дані кредитної картки та інші особисті дані (дані для входу, паролі з браузерів та програмного забезпечення).

«Дійсно, для розсилки спаму, зловмисникові потрібен величезний список облікових даних SMTP. Для цього є тільки два варіанти: створити його або купити» сказав Benkow. "Так само, як для ІР: чим більше SMTP-серверів він може знайти, тим більше він зможе поширювати цю кампанію".

Як пояснив дослідник, він знайшов «величезний список дійсних облікових даних SMTP» - понад 80 мільйонів, які потім використовуються для розсилки спаму електронною поштою на решту 630 мільйонів рахунків через поштові сервери інтернет-провайдера, обходячи анти-спам.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top