Гра, де Ви граєте як штучний інтелект з амнезією

  • Дата 20/10/2017

Трансфер - коротка розповідна гра від Abyssal Uncreations, присвячена штучному інтелекту. Беручи його роль після закінчення світу, потрібно з'ясувати, що сталося, і що буде далі.

На початку Вам показано один із десяти випадкових фонів. Людство зникло, і Ви повинні визначити, хто Ви та що будете робити далі. Гравці переходять на екран введення команди, щоб спілкуватися з іншими штучними інтелектами. Коли Ви дізнаєтесь більше про своїх однолітків та про стан світу, Ви також починаєте розблокувати спогади про ваше минуле. Чи ненавиділи Ви людство, чи не Ваш голос остаточно знищив їх? Чи Ви обманювали господарів? Поступово правда стає зрозумілою.

Найбільша проблема - вирішити, що робити з цією правдою. Трансфер - чудова рольова гра. Починаючи з чистого слайда (без пам'яті), гравці отримують шанс сформувати свою особистість. Коли Ви дізнаєтесь більше про те, хто Ви були, ця особистість може бути поставлена під сумнів. «Можливо ти не той, за кого себе маєш». Що потім? Ви можете шукати спокуту за минулі вчинки або руйнувати все навколо.

Трансфер дає близько десяти хвилин на проходження, але рандомізований штучний інтелект з'єднує декілька закінчень, щоб забезпечити велику кількість відтворень. Створюється ілюзія цифрової археології, коли, копаючись у старих спогадах, Ви розкриваєте таємниці..

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top