В Китаї директор школи на робочому місці таємно майнив криптовалюту

  • Дата 12/11/2018

Директор однієї з середніх шкіл в китайській провінції Хунань був звільнений за організацію ферми для майнінгу криптовалюти, через яку рахунки навчального закладу за електрику зросли в кілька разів.


За даними видання South China Morning Post, Лей Хуа за 10 тис. юанів (близько $ 1 440) придбав обладнання для майнінгу криптовалюти Ethereum, однак не зміг оплачувати рахунки за електрику і вирішив транспортувати його в будівлю школи, підключившись до електро - та інтернет-мережі закладу.
Прихована ферма була виявлена ​​вчителями, запідозривши недобре після зростання навантаження на електромережу і появи підозрілого шуму в одному з приміщень. В результаті обшуку вони виявили дев'ять комп'ютерів. Вісім належали директору школи Лей Хуа, а ще один - його заступнику Ван Чжіпену, обізнаному про незаконні дії свого начальника. Коли майнінгова ферма запрацювала в будівлі школи, директору доповіли про збільшення рахунків за електрику, однак той все списав на системи кондиціонування та опалення.
В результаті Лей Хуа позбувся посади, його заступник отримав догану, а зароблена криптовалюта була вилучена на користь держави.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф. 238

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top