VPN викрили кібер-сталкера: брехня PureVPN про політику конфіденційності

  • Дата 09/10/2017

ФБР нещодавно заарештували кібер-сталкера за допомогою популярної служби VPN, і цей випадок викрив брехню компанії про політику "без реєстрації".

Розкриття кібер-сталкерів і злочинців – це хороша річ, однак компанія VPN, та їх політика "ми не відстежуємо активність користувачів, а також не ведемо жодних журналів" буквально зрадила довіру своїх клієнтів.

Ви також використовуєте VPN? Добре, це час, щоб подумати про це двічі.

Не секрет, що більшість послуг VPN, які стверджують, що захищають ваш інтернет-трафік від чужих очей та гарантують вам анонімне відвідування Інтернету, - не настільки безпечні, як вони стверджують.

Зараз більшість постачальників VPN обіцяють, що їх служба є анонімною, без будь-якої політики реєстрації, що неможливо перевірити.

24-річний Райан Лін був заарештований у справі "Cyberstalking", після того, як один з найбільших постачальників послуг VPN, PureVPN, надав ФБР інформацію, яка зв'язала Ліна з його кіберзлочинами.

В офіційному звіті ФБР, опублікованому минулого тижня Міністерством юстиції США, Ліна звинувачують у переслідуванні його друзів та колишніх сусідів по кімнаті в режимі онлайн. Для того, щоб уникнути арешту він використовував Tor, VPN та Textfree.

Лін знущався з своєї колишньої одногрупниці Дженніфер Сміт, півтора року після того, як вкрав облікові дані з її MacBook та інші особисті файли, включаючи фотографії з її iCloud та облікових записів Google Диска. Він також виставив її інтимні фотографіїї в Інтернет, відправив їх всім знайомим дівчини та її родичам.

Крім того, Лін розмістив підроблені профілі з її фотографіями на веб-сайтах, присвячених проституції, сексуальним фетишам та іншим сексуальним контактам. Щоб провести всі ці незаконні дії та приховати це, Лін використовував різні служби, такі як ProtonMail, VPN та Tor, анонімні служби міжнародних текстових повідомлень і приватні постачальники електронної пошти.

Проте підозрюваний зробив помилку, використовуючи робочий комп'ютер для деяких своїх незаконних кампаній. PureVPN допомогли ФБР пов'язати Ліна з нелегальними кампаніями проти колишніх однокурсників. На жорсткому диску Ліна ФБР знайшли докази його злочинів. Райан Лін був арештований владою 5 жовтня. Якщо його визнають винним, він отримає до 5 років позбавлення волі та до 3-х років "контрольованого" звільнення.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top