SAMSUNG заплатить дослідникам за пошук уразливості в своїх продуктах

  • Дата 10/09/2017

Компанія Samsung запустила програму, що передбачає фінансову винагороду в розмірі до $ 200 тисяч для експертів, які знайдуть уразливості в продуктах виробника.

Програма Mobile Security Rewards поширюється на 38 мобільних пристроїв Samsung, включаючи лінійки Galaxy S, Galaxy Note, Galaxy A, Galaxy J, Galaxy Tab, а також флагманські пристрої S8, S8 + і Galaxy Note 8.

Компанія також обіцяє винагороду експертам, що знайдуть уразливості в сервісах Bixby, Samsung Pay, Samsung Account, Samsung Pass. Мінімальна сума винагороди становить $ 200. Розмір грошової суми буде залежати від серйозності уразливості і якості наданого експлоїта.

Виплати за пошук вразливостей в продуктах Samsung трохи нижче в порівнянні з іншими техногігантами. Наприклад, компанія Microsoft пропонує $ 250 тисяч за знайдені вразливості в Windows 10. Facebook та Google також виплачують винагороди за пошук вразливостей, в той час як Apple запустила власну програму, що передбачає винагороду до $ 200 тисяч. У 2015 році Adobe організувала програму по виявленню вразливостей, але компанія, на відміну від інших, не пропонує грошову винагороду. За словами її представників, пропонований вид нагороди - збільшує кількість хакерів на платформі HackerOne.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top