Витік даних найбагатших людей світу

  • Дата 25/10/2017

Провідна офшорна юридична фірма Appleby, клієнти якої державні та міжнародні корпорації, високопоставлені фізичні обличчя, виявила "інцидент безпеки даних", який може призвести до витоку приватної інформації про клієнтів.

Американський Appleby, який має офіси в ряді британських заморських територій на Бермудських островах, заявив, що деякі з їх даних були "скомпрометовані" в кіберінциденті 2016 року. Представник фірми заявив: «Немає ніяких доказів порушення, як з боку нас самих, так і наших клієнтів».

Згідно з повідомленням Daily Telegraph, низка засобів масової інформації готуються випустити подробиці про витоки в найближчі дні.

Фірма заявила, що "розчарована" в тому, що засоби масової інформації можуть вибирати публікацію матеріалів, "отриманих незаконно", і попередили, що це може призвести до "викриття невинних сторін порушенням захисту даних".

За даними веб-сайту Appleby, її експерти консультують глобальні державні та приватні компанії, фінансові установи та осіб, які мають високий капітал.

Завдяки офісам в Бермудських островах, Британських Віргінських островах, Кайманових островах, острові Мен, Джерсі, Маврикію та Сейшельських островах, фірма допомагає клієнтам "досягти практичних рішень, як в одному місці, так і в різних юрисдикціях".

Інцидент з інформацією про кібербезпеку з'явився приблизно через рік після отримання приватної фінансової інформації стосовно сотень людей, у тому числі знаменитостей та громадських діячів, відомих під назвою Panama Papers, яка була викрадена з юридичної фірми Mossack Fonseca.

Теги

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top