Whatsapp vs Telegram

  • Дата 27/07/2020

Незважаючи на те, що засновник Telegram Павло Дуров критикує месенджер WhatsApp щодо безпеки, варто відзначити, що Telegram значно поступається WhatsApp й іншим сучасним мессенджерам в питанні захисту листування від несанкціонованого доступу.

End-To-End шифрування реалізовано тільки для секретних чатів, але ця функція досі недоступна для Desktop версії. Все листування та медіа-файли з групових чатів, каналів, супергруп та особистих чатів зберігається на серверах Telegram в незахищеному вигляді - інформація знаходиться у вільному доступі як для співробітників Telegram, так і для будь-якої сторонньої людини, яка може побачити верифікаційний код з СМС-повідомлення.

Telegram не раз ставав об'єктом критики з боку фахівців з інформаційної безпеки - за останні 2 роки в базі вразливостей CVE зареєстровано 5 багів, що дозволяють розкрити дані користувача або отримати інформацію про нього.

Крім того, Telegram дозволяє реєструватися анонімно. У зв'язку із цим існують канали з протиправним контентом, а також відомо багато випадків вербування, поширення наркотиків та шахрайської діяльності через месенджер.

Таким чином, ми можемо точно сказати, що жоден з месенджерів не є безпечним. Вони не тільки не захищені з точки зору конфіденційності інформації, але і піддають своїх користувачів небезпеці.

 

 

Read 256 times

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top