WikiLeaks стали новою жертвою OurMine

  • Дата 31/08/2017

Офіційний веб-сайт WikiLeaks, як повідомляється, був зламаний групою хакерів OurMine, яка залишила повідомлення на сайті.

Хакерська група OurMine відома тим, що зламує акаунти відомих людей та компаній в соціальних мережах. Її жертвами вже стали Марк Цукерберг, генеральний директор Twitter Джек Дорсі, генеральний директор Google Сундар Пічай, HBO, та PlayStation Network (PSN).

WikiLeaks – це інформаційний веб-сайт, який в березні відкрив секрети підрозділу "Сейф 7". Підрозділ займається вилученням зловмисних програм, включаючи здатність підключатись до різних мобільних платформ, камер відеоспостереження, комп'ютерів та ін.

Немає ніяких ознак того, що сервери WikiLeaks були скомпрометовані, але їхній веб-сайт перенаправлено на сервер з керуванням хакерів, який використовує атаку DNS. При атаці на DNS зловмисник отримує контроль над DNS-сервером і змінює значення серверів імен для переадресації інтернет-трафіку на власну IP-адресу.

Невдовзі після атаки, адміністратори сайту відновили доступ до свого DNS-сервера, і на момент написання веб-сайт WikiLeaks повертається в Інтернеті з офіційних законних серверів.

OurMine - група хакерів з Саудівської Аравії. Група рекламує себе, зламуючи облікові записи компаній в соціальних мережах, потім закликає їх звернутися до них для придбання кращого захисту.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top