Windows 10 навіть при вимкнутій телеметрії відслідковує користувачів

  • Дата 04/06/2017

Компанію Microsoft вже багато раз критикували за збір надто великої кількості телеметричних даних в Windows 10.

Компанія прислухалась до своїх клієнтів і в останньому оновлені надала користувачам більше контролю над конфіденційністю. Проте Марк Барнетт (ІБ-експерт), який багато років присвятив розробці Windows, заявив, що навіть обмежені налаштування не зупиняють Windows 10 Enterprise Edition надсилати дані на сервери Microsoft. Звичайно користувачі Windows 10 Enterprise Edition мають можливість відімкнути телеметрію, але це дуже важко зробити навіть маючи інструкцію. Користувачі будуть змушені змінити всі налаштування за замовчуванням, іноді відразу по декілька для однієї і тієї ж функції. Такі зміни зменшують продуктивність. Барнетт зазначив, що вони просто не хочуть, щоб користувачі самі встановлювали налаштування.
Експерт встановив Windows 10 без мережевої плати на ПК з віртуальною машиною VirtualBox (з ОС хоста CentOS) і застосував Windows Restricted Traffic Limited Functionality Baseline (конфігурацію для Windows 10, розроблену Microsoft), яка відмикає більшу частину відстежуваних функцій. Тоді Барнетт виключив віртуальну машину і включив відстеження трафіку, залишивши на ніч.
Виявилось, що більша частина трафіку справді урізалась, але певні дані все одно відправлялись на сервер Microsoft. Windows все рівно надсилала телеметричні дані про використовувані програми, діагностику додатків, Windows DRM, до чого є доступ у Календаря та Пошти.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top