Як з користувачів iPhone виманюють кошти?

  • Дата 06/12/2018

Розробники мобільних додатків знайшли новий спосіб виманювання грошей у користувачів.

Схема, виявлена ​​користувачами форуму Reddit й описана фахівцями компанії ESET, передбачає використання датчика TouchID на iOS-пристрої, для того щоб обманом змусити жертву зробити непотрібну покупку програми.
Дослідники ESET описали два випадки з використанням вищезгаданої схеми. Йдеться про фітнес-додатки Calories Tracker та Fitness Balance (наразі вже вилучені з App Store), що принесли своїм творцям $ 60 тис. і $ 10 тис. відповідно.
Покупка програми здійснювалася, коли нічого не підозрюючи, користувач прикладав свій палець до TouchID нібито для зняття показників здоров'я. При першому запуску Calories Tracker та Fitness Balance запитували у користувача відбиток пальця нібито для того, щоб «показати йому його персоналізований лічильник калорій і рекомендації щодо харчування». Після того, як користувач прикладав палець до лічильника, на екрані з’являлося спливаюче повідомлення про списання $ 99,99, $ 119,99 або 139,99 євро.
Якщо користувач відмовлявся сканувати палець, появлялося інше спливаюче повідомлення, яке вимагало натиснути кнопку «Продовжити». Після натискання все повторювалося знову.

Read 141 times

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, вул. Карбишева 2, оф. 238

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top