Як злочинець може розблокувати ваш iPhone?

  • Дата 11/02/2019

2013 року компанія Apple реалізувала в iPhone функцію безпеки, покликану зробити пристрій непридатним для злодіїв.

Оскільки iPhone може бути прив’язаний тільки до одного облікового запису iCloud, для того щоб злочинець зміг його продати, iCloud повинен бути повністю вилучений, а зробити це без пароля неможливо. Без пароля також не можна скинути iPhone до заводських налаштувань.
Поки обліковий запис iCloud активний, справжній власник пристрою може віддалено заблокувати його і визначити місце розташування за допомогою функції Find My iPhone. Виходить, що крадений iPhone, прив'язаний до iCloud свого справжнього власника, для злодіїв не становить ніякої користі (вони зможуть продати хіба що на запчастини).
Вищеописана функція безпеки дійсно допомогла зменшити число крадіжок, однак завзяті злочинці все ж навчилися обходити її, пише Motherboard. Злодії, програмісти й хакери об'єднали зусилля, щоб знайти способи обходу блокування iCloud і успішно продавати крадені iPhone.
Схема, що отримала назву iCloud unlock, передбачає використання підроблених квитанцій та рахунків для того, щоб переконати Apple, ніби злодій є законним власником iCloud та баз даних з інформацією про смартфон.
Для видалення iCloud злочинці або отримують пароль від самої жертви (за допомогою фішингу), або обманом змушують співробітника Apple Store розблокувати крадений пристрій. Третій варіант трапляється рідко та полягає у вилученні центрального процесора пристрою з материнської плати й подальшому перепрограмуванні. У деяких випадках злодії навіть змушують самих жертв видаляти свої облікові записи iCloud, погрожуючи їм фізичною розправою.
У месенджерах навіть існують спеціалізовані спільноти хакерів, що займаються розблокуванням iPhone з метою їх подальшого продажу. Вони обмінюються досвідом і публікують скріншоти успішних зломів. Деякі хакери працюють над десятками пристроїв одночасно.

Read 873 times

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top