Більшість компаній впевнені в своїй захищеності від кібер-злочинців

  • Дата 24/06/2017

Експерти компанії Deloitte, завдяки опитуванню понад 400 топ-менеджерів різних компаній, дійшли висновку, що рітейлери, споживчі компанії та компанії в сфері ресторанного бізнесу впевнені в захисті від кібер-ризиків.

Фахівців цікавило, як керівники оцінюють кібер-ризики і чи мають плани реагування. Дослідження показало, що 76% опитаних топ-менеджерів впевнені в готовність своїх кампаній реагувати на інциденти кібер-безпеки. Проте, багато з них постійно мають проблеми, які впливають на здатність протистояти кібер-ризикам. 82% опитуваних не утверджували і не тестували плани реагування на кібер-інциденти. Лише 46% респондентів постійно раз в квартал чи півроку проводять навчання-симуляції кібер-загроз. Витрати на кібер-безпеку не передбачає бюджет 25% компаній.
Переважна більшість компаній не цінять важливість довіри покупців. Керівники компаній хвилюються лише за збої у виробничому процесі (48%) та крадіжки інтелектуальної власності (42 %), і лише 16% стурбовані питаннями репутації.
Найбільшим ризиком для компаній є підключення пристрою до інтернету. Саме ці пристрої надають зловмисникам можливості проникнення в корпоративну систему і викрадення даних. 32% виробників пристроїв впевнені в ефективності своїх програм з керування кібер-ризиками, 74% хвилюються через можливу зміну нормативних вимог до подібних продуктів, 71% бояться викрадення інтелектуальної власності та даних споживачів.

Маєте підозру щодо кібер-безпеки своєї компанії? Зверність до експертів Лабораторії Комп'ютерної криміналістики Gross!

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 315

  • +38066 023 70 86+38063 418 22 57
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top