Збільшення атак на мобільні телефони

  • Дата 20/09/2017

Мобільний рівень безпеки зменшується з неймовірною швидкістю: у першій половині 2017 року, за даними аналізу Zimperium, було зареєстровано більше атак на Android та iOS, ніж за весь 2016 рік.

В цілому, 94% пристроїв Android і приблизно чверть (23%) пристроїв iOS не підтримують найновішу версію програмного забезпечення, що є основною проблемою безпеки. Також, кожна з 50 програм, завантажених на корпоративних пристроях, має серйозні проблеми з захистом або конфіденційністю. Користувачі також встановили неавторизовані додатки VPN, щоб обійти політику корпоративного дотримання.

Аналіз показав, що понад 19% додатків мали можливість отримати приватну інформацію, таку як паролі, а також унікальний ідентифікатор пристрою - UDID. Отримання UDID з пристроїв заборонено компанією Apple з 2011 року. Близько 3% програм використовували слабкі алгоритми шифрування або хешування, такі як MD2, і не вважаються безпечними для передачі приватних, платіжних даних або покупки додатків.

Крім того, аналіз показав, що понад 5% всіх пристроїв виявили розвідувальне сканування з мережевого пристрою, і 80% сканованих пристроїв виявили атаку MITM.

Zimperium також виявили, що точки доступу зловмисників, встановлені в безпечній мережі без явного дозволу адміністратора локальної мережі, є ще одним загальним типом мережевої атаки, яка переміщує трафік.

Близько 1% пристроїв виявили точку доступу зловмисника після підключення до неї. Наприклад, один клієнт знайшов таку точку доступу, розміщену у громадському транспорті.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

  • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • 0733 406 100

Gross

logo Gross

Відновлення даних. Комп'ютерна криміналістика. e-Discovery

Top