Відновлення баз даних SQL

Відновлення баз даних SQL

Більшість компаній використовують систему управління реляційними базами даних (RDBMS) та зберігають свої дані в базах даних SQL. Відновлення бази даних SQL найчастіше являє собою двоетапний процес. По-перше, фізичні дані (сирі дані) мають бути відновлені для того, щоб отримати доступ до логічних даних. Якщо база даних не прикріплена до SQL сервера, тоді другим етапом є відновлення SQL.

Носії в базах даних піддаються таким же несправностям, як і жорсткі диски в ПК.

Найчастіші типи несправностей:

 1. Пошкоджена база даних
 2. Пошкоджений розділ (сторінка)
 3. Видалені дані
 4. Помилки I/O в SQL сервері
 5. Видалені чи пошкоджені логічні файли
 6. Датабаза в режимі «suspected»
 7. Неможливо витягнути дані з пошкодженого бекапу

В більшості випадків можливо відновити базу даних для того, щоб її підключити. Якщо не має можливості відновити цілу базу даних, тоді відновлюється окремі таблиці та записи. Відновлені дані можуть бути перенесені в пусту базу даних, з якою можна буде безпосередньо працювати.

Якщо несправність полягає в обладнанні чи в файловій системі, тоді слід відновлювати з початкового носія даних, а не з копії. Це пов’язано з тим, що фрагментація файлів може розкидати частини баз даних та файли журналу по всьому носію. Ці частини мають бути зібрані, щоб ми змогли почати аналіз. Якщо база даних пошкоджена будь-яким іншим способом, тоді можливо відновлювати з копії.

Ми не рекомендуємо використовувати сторонні програми та самостійно відновлювати базу даних, оскільки це може лише погіршити початковий стан та унеможливити успішність відновлення.

Поділитись:
Відновлення даних з флешки/жорсткого диску/відеореєстратора: Луцьк, Рівне, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Кам’янець-Подільський, Мукачево, Ковель і т.д.

Підписка на новини

Підпишіться на наші новини, щоб завжди бути в курсі знижок та нових пропозицій!

Контакти

 • м. Луцьк, пр. Перемоги 14, оф. 311

 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • 0733 406 100
  063 717 68 84

Gross

logo Gross

Відновлення даних: HDD, Flash, CD/DVD, DVR, SD/microSD, SSD/SSHD

Top